Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jellemeznétek a valószínűleges...

Jellemeznétek a valószínűlegesen következő autómat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 3. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Ipari hulladék drágán
2018. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
"Szépség, csodálatos, gyönyörűség... " Aki érti, az érti :D
2018. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csodálatos?
2018. aug. 3. 12:13
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Ennyiért akár autót is kaphatnál.
2018. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha bedobsz egy idősebb prémiumot egy kérdésbe akkor számíthatsz arra hogy nem túl jó indulattal széttrolkodnak.


Szerintem a 80-as széria az egyik legjobb volt. Ha ez tényleg csak ennyi Km és nagyon jü állapotban őrizték meg akkor rá kell vetődni. Már ha értékeled az ilyesmit.

Az árat nem tudom mennyire reális. Ha igazat ír a hirdetés akkor lehet hogy korrekt az ára. Szerintem lehet benne kis alku tartalék. Gyanítom hogy elhunyt a tulaj és most pénzzé akarják tenni.

2018. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Én régi kinézetű autót már nem vennék, valahogy nincs helye az utakon a többi autós szerint.

Ha kimerészkedsz vele, mehetsz akármennyivel, útban leszel, eléd hajtanak, kiröhögnek.

Tőlünk értelmesebb országokban menők az ilyet autók, ott kuriózumba megy.

2018. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne lassabb, mintvegy mai pl Daewoo matiz. Ez hülyeség
2018. aug. 3. 13:06
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Atya ég!

Lehet hogy patika állaputú, meg minden... De akkor is majd' negyed évszázados technika.

Mire a nevedre kerül, elvégzed az eslő szervizt, már 1 misibe van. Ennyit szvsz nem ér egy ilyen öreg autó.

2018. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem ennyiért hanyagold...amúgy nem rossz kocsi,de ennyiért...,mindennapi használatra ezt amúgy is kár befogni ez egy gyűjtői darab,ennek már tényleg egy múzeumban a helye,ennyiért,ha audi kell vegyél egy a4-est...
2018. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért kapsz 10 évvel fiatalabb Golf-ot, Passat-ot... Szóval nem kéne, nagyon nem
2018. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!