Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jellemeznétek a valószínűleges...

Jellemeznétek a valószínűlegesen következő autómat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 3. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Meg kellene nézni élőben. Ha valóban ennyi kilométer van benne és tényleg ilyen állapotban van, akkor érhet ennyit. De ettől még nem a legjobb választás annak, aki nem fanatikus. (Attól meg hogy régebbi, egyáltalán nem rossz. Én egy 1974-es BMW-vel közlekedek napi szinten. A megvétel után egy teljes felújításon esett át. Ennek már 5 éve, azóta 59 ezer kilométert mentem vele és még semmit sem kellett cserélni szűrőkön és olajon kívül. Nincs benne légzsák, de ezt leszámítva ugyanolyan biztonságos és használható a közlekedésben mint bármelyik másik mai autó.)
2018. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mercis kérdését már törölték, vajon ez meg a többi mikor következik?:D
2018. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Kimaradtak a csodálatos a gyönyörűséges,és a csodaszép szavak
2018. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ennyiért jobbat is tudnál venni!


[link]

2018. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Igazából nem rossz vétel, ezek 1 millió kilómétert is elmennek ha úgy van, és nem rozsdázik. Ha igaz a kilóméter, és tényleg patika állapotú az autó, akkor gyakorlatilag lehet egy újszerű Audi 80-asod, amit évekig hajthatsz. Feltéve ha van kedved évekig egy ilyennel járni. De végülis miért ne, az ezzel egykorú Merciket agyonistenítik, akkor az Audit miért szóljátok le, mikor semmivel sem rosszabb, mint a Merci, sőt.
2018. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem jó választás, én is egy nagyon hasonló típust néztem ki magamnak, és ha lesz rá pénzem meg is veszem, függetlenül attól hogy más mit mond rá, mivel nem az fontos hogy másnak tetszedjen, hanem hogy nekem!

És szerintem te is ez alapján dönts. :)


Egyébként amit én kinéztem: Audi a6 c4 2.5 Tdi

Amit most így hirtelen találtam: [link]

2018. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hmm... A válaszok alapján elgondolkodtam azon, hogy a mostani Audik milyenek lehetnek. Mármint a fiatalabb modellek. Eddig mindenkitől azt hallottam hogy az újak kb. hasonló minőséget képviselnek mint a régebbiek. Akkor ez azt jelenti, hogy például egy 2013-as A4-es is "Ipari hulladék" (idézve az #1-t)? Vagy ennyivel javult a minőség az elmúlt kb. 20 évben?
2018. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

17-es


A mai Audi hasonlítanak a régiekhez, viszont nem azért, mert ipari hulladékok, hanem azért, mert nagyon jól össze vannak rakva, megbízhatók. Mondjon ki mit akar, az utóbbi 5 évben az Audik nagyon kiforrott technikákat alkalmaznak, még a TFSI motorokkal sincs már gond. Na de ne menjünk ebbe most bele.

2018. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!