Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régóta szívem vágya egy...

Régóta szívem vágya egy Mitsubishi Eclipse 95-ös évjárat, ugyanakkor kicsit tartok is tőle. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Régóta szívem vágya az Eclipse. Napi szinten szeretném használni. Sokszor próbáltam magam lebeszélni róla de valahogy mindig visszatérek hozzá, mert nagyon meg fog. /Nincs még egy olyan kocsi amiért ennyire odavagyok/. Ugyanakkor tisztában vagyok azzal hogy sokat eszik, bár arról is már mindent hallottam hogy ha kényelmesen megyek vele akkor 8 liter, de ha odalépek akkor 18 liter. Amit viszont nem tudok róla az az hogy mennyibe kerül a fenntartása a hétköznapi kocsikhoz képest, mennyivel drágábbak az alkatrészek. Tudom sokan mondják hogy ha oda vagy érte akkor vegyed meg, de be bukni se akarom mert nem tudok róla kb semmit. Ezért is kérek véleményt róla.
2018. aug. 3. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"Napi szinten szeretném használni"

Akkor nem éri meg.

2018. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felújítod akkor alkalmas lehet napi szintű használatra is.
2018. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha vételárat mégegyszer rálocsolod, akkor nyilván össze lehet kalapálni egy megbízható autót, ami akár évekig is stabilan működhet.

Megérni nem fogja, amikor 10-12 liter benzinnel jársz, de járhatnál 4-5 liter gázolajjal is, plusz egy valag pénz a fenntartása.

De nyilván ez itt nem szempont. Vagyunk páran akik nem csak közlekedőedényként tekintenek az autóra. Aki igen, azoknak ez feldolgozhatatlan. Ha neked ez a vágyad és futja rá, vedd meg, rakd rendbe aztán had szóljon. De ha nincs rá keret, akkor csak egy lerúgott ócskavas lesz, amit utálni fogsz, mert úton útfélen újra és újra otthagy.

2018. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!