Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek?

Ti megvennétek?

Figyelt kérdés
Ti megvennétek egy rendszeresen karbantartott bmw e36-ot ismerőstől?Amit tudni kell:a kocsi soha se hagyta cserbe jelenlegi tulaját,a kocsin újak a fékek,illetve egy éve vezérlés csere volt nem igazán rohad,nem behozott kocsi magyar az élete elejétől,nem tunigolt,megkímélt,fapados semmi extra nincs benne,350 ezer forint az ára.Szerintetek megérheti?nagyon sok kocsit megnéztem,de sajnos amik lennének ennyiért azok mind nagyon kicsik három tagú családnak szerintem...esetleg,ha ez nem akkor valami más ötlet?

2018. aug. 4. 05:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor ennyiből mit?néztem opel corsa b-t suzuki swiftet,meg régi volkswagen polot,de azokba két ember nem fér el csomagokkal,nem,hogy három vagy több...meg néztem opel astra f-et,3-as golfot,meg malac passatot,de azokat inkább hanyagolom,mert ahányat megnéztem mind gittből összetákolt tízmiliószor rommátört cigiszagú csotrogány volt...
2018. aug. 4. 07:33
 3/20 anonim ***** válasza:

Fapados öreg bmw-t, családi autónak, annyiért, amennyibe egy jobb új bicikli kerül, nem vennék.


Szerintem gyűjts még jócskán ehhez a pénzhez és akkor valami értelmesebbet vegyél! Ha ezt belátható időn belül nem tudod megtenni, akkor ne vegyél autót!

Kérdező, ne vedd magadra, de manapság sokan úgy vannak vele hogy kötelező autót venni, akkor is ha nem fér bele az anyagi helyzetükbe. Ha netán beüt valami komolyabb szerviz + netán gumikat is kellene cserélni, akkor mit csinálsz? Évekre leállítod a kert végében?

Szerintem érdemesebb ezt a pénzt a bankszámlán hagyni és taxira költeni ha úgy adódik.

Ha mindenképp megoldhatatlan az életed autó nélkül, akkor valami alap, de jobb állapotú régi Swiftet, megkíméltebb F Astrát vennék a helyedben. Hidd el, abban is elfér 2-3 ember! Ha az anyagi keret korlátozott, akkor sajnos kompromisszumot kell állítani az igények terén.

2018. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok kocsit venni,mert három hónap múlva gyerekem születik,akit nem akarok busszal vinni oltásra,a páromnak meg smart-ja van(két személyes) amitől nem akar megvállni,amit meg is értek,ezért nekem kell egy kocsi amiben elférünk,a pénzgyűjtésből meg kb öt év múlva tudnék jobb kocsit venni,mert most házat vettünk és abba kell a pénzt pakolni nem kocsiba,második válaszoló amiket írt azok sajnos nem jók,le is írtam miért...a szervízről annyit,hogy szerintem egy 27 éves kocsiba amibe egy jó állapotú motor 50 ezer nem hiszem,hogy olyan nagy költségei lehetnek,de javítsatok ki ezért vagyok itt,hogy mondjátok el miért nem jó ez,és mit tehetek,esetleg még audi 80 ami eszembe jutott így hirtelen...
2018. aug. 4. 09:21
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha olyan kifogástalan mint ahogy állítja akkor miért adja oda 350-ért? Itt valami nem stimmel.


Ennyiért már Astra G is van és azok annyira egyszerűek hogy még házilag is tudod javítani.

2018. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nézd ezek a kocsik nem érnek 400-tól többet a fapadosak meg szerintem annyit se...főleg úgy,hogy ez csak 316i (magyarul a legkisebb motoros)meg ez egy teljesen első kiadású kocsi(1991)tehát az e36-ok közt ez a legrégebbi,a legfapadosabb,meg a leggyengébb valszeg ezért ilyen olcsó...amúgy g astrat ennyiért hanyagolom,mert abból ennyiért a legalja van,meg akkor már amúgy is 4-es golfot vennék,de abból is a legalja külföldi szarok vannak ennyiért...
2018. aug. 4. 10:10
 7/20 anonim ***** válasza:
Lebeszélni úgysem tudunk. Vedd meg akkor. Lehet hogy ez baráti ár és tudod hogy tényleg gondozta. Így ismerőstöl a legjobb autót venni. Ezekben a régiekben még egyszerűbb volt minden. Legalább a magyar szerelők is értenek hozzá.
2018. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem érzem olyan túl baráti ajánlatnak,szerintem egy kicsit drága,most,hogy így szét néztem használtautón,de az állapota tényleg kifogástalan,még nem tudom mit fogok tenni,de,ha nem lesz más megveszem öt évet csak kibír,ha nem akkor megszereltetem vagy eladom,de nem olyan,mint ami holnap szét akar peregni...
2018. aug. 4. 11:03
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is te már eldöntötted, hogy megveszed, csak most megerősítést vársz itt a válaszolóktól.

27 éves... bármi bármikor elfáradhat rajta. Motorba, váltóba, kuplungba nem látsz bele. Van ami most jó rajta, lehet hogy következő hónapban meg már nem. Persze ez sem törvényszerű, csak van rá esély. Amiket javasoltam, nem azért tettem, mert azokban nem romlanak el ezek a dolgok, hanem mert az új alkatrész árak is elfogadhatóak hozzájuk és a bontók is rogyásig vannak velük alkatrésszel. Így hosszabb távon a fenntartásuk olcsóbb.

De ha ennyire szeretnéd ezt a bmw-t, vedd meg és kívánom, hogy ne legyen vele soha komolyabb gond! :)

2018. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hobbi autónak talán, de a fapadossága miatt még annak sem igazán.

Családi autónak meg kétszer ennyiért kell nézelődni legalább.

2018. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!