Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46-ból melyik 4 hengeres...

E46-ból melyik 4 hengeres motorok voltak "élhetőek"?

Figyelt kérdés
Igazából régi álmom ,de felesleges nekem 6 henger, igazából városban járkálok főleg, a bódé fogott meg, feles a sok lóerő nekem.
2018. aug. 4. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A 320D 4 hengerese biztosan mert ezeknek az autóknak a 90%-a 320D. Az E90-től kezdtek igazán hanyatlani a 4 hengeresek a spórolás miatt. Ami E46-ban még jó volt azt az E90-ben elszúrták. F30-ban meg mi van? Nagyobb benzinesből is 4 hengeres turbo motorok az új moduláris motorcsaládból.
2018. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
Adagolos 320d semmikepp, nagynyomasu jo. Benzinseben az fl elottiek de nem hiaba mondjak h bmw nincs hat henger alatt. Nem az ero meg nem a farokmeregetes miatt hanem mert a bmw nagyon jo sorhatokat csinal de nem tul jo sornegyeket. 118 lovas 318 meg elheto.
2018. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan meg az adagolós dízelüzeműeket ajánlják (mert abba mondhatni nem szól bele a hitvány német elektronika). Az fl előtti 318-akat érintette a vezérműlánc feszítő probléma (emiatt ugorhat egy fogat) én meg ezért pont fordítva a facelift utániakat ajánlanám. Ja a BMW-éknek a 6 hengereseik elég jók de a hitvány elektronika azokban is benne van. Én ha 6 hengert akarnék akkor a régebbi Lexusok között néznék szét. De én beérem 5 hengerrel (amúgyis szeretem a hangját) is és akkor Volvo.
2018. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!