Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E90 4 hengeres benzines?

Bmw E90 4 hengeres benzines?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában megtetszettek a bmw e90 korai szériás autói. 2005-2006 körülit gondoltam. Láttam belőle 316-318 i-t illetve a jó öreg 320ast is. Mindenképp 4 hengeres jöhet szóba és kizárólag benzines. Ezért kellene egy alternatívát találnom a megbízhatóság és a fenntarthatóság terén. Mivel nem vagyok egy versenyző típus ezért nem érdekel semmi féle olyan komment hogy csak a 6 henger meg m3 meg vegyél E36-ot stb... 316i ről sokan azt tartják 1.6 os motorral szerelték nos ez elég furcsa lenne mivel úgy tudom abban a kategóriában 1.8 az alja. De a kérdésem valójában az lenne melyik benzines motorral a legmegbízhatóbb? Sok rémhírt hallottam az n46 (nembiztos , pontosan nem tudom csak hogy az egyik motorjuk tervezési hibás) motoros E90ekről. Nyílván rendszeresen karban lenne tartva de nem szeretnék 2 hetente szerelőnél állni vele.


2018. júl. 26. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos az E90-ből nem éri meg 4hengerest megvenni.
2018. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A korai szériában van a 4 hengeres 320i , 150 lovas.

Az alatt nem érdemes nézelödni.

Fogyasztás a kis motor miatt nagyobb is lehet.

Autópálány 1,8-as motorral az a kaszni nem a legjobb kombó.


Nem , ne vegyél E36-ot....inkább E30-at :)

2018. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!