Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan megfizethető...

Létezik olyan megfizethető műszer ami kimutatja az autó valós kilóméter óra állását?

Figyelt kérdés
Feltéve ha nem törölték ki teljesen.
2018. aug. 5. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan autok amelynél hiába modositották meg lehet nézni a valos adatot. Pl laguna 3, abs ből kiolvashato a valos km. Ezt nem lehet modositani.
2018. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen műszerrel? Ezek az OBD olvasók jók hozzá?
2018. aug. 5. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Lekérdezés nem egy opció?
2018. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

És ha kicseréled az abs vezérlőt, vagy csak átírod benne az epromot? Kell hozzá érteni, forrasztani, flashelni, nem csak két gombnyomás, de aki nagyon akarja, szerintem megoldja.

A legtöbb 15 évnél fiatalabb autóban nem csak a műszeregység tárolja a km-óra állást, hanem több vezérlőből is kiolvasható.

Én egyetlen egy 100%-os módszert ismerek: új autót kell venni.

2018. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra kinek van manapság pénze?
2018. aug. 5. 21:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok kintről behozott autónak nem lehet lekérdezni az adatait sajnos.
2018. aug. 5. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én lekérdeztem az autodna.com-on. Igaz pénzbe került, két opció van, az egyik esetben a jármű behozatalától kezdve az összes adat, a másik esetben 0 km-től minden adatot meg lehet kapni. Ha megrendeled mindkettőt kb. 6000 Ft. Sérülések, javítások, alkatrész cserék, fényképek stb...
2018. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem a valós km számít, hanem az autó jelenlegi állapota.

Baromság kilométerekbe autót felbecsülni.

Fogj egy sűrítési végnyomás mérőt, mikrométert és kezdj el mérni. Azt átírni nem lehet, sumákságnak helye nincs.

2018. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Sőt ne csak végnyomást mérjen, hanem nyomásvesztést is, meg hengerfal kopást is. :D


Vagy csak simán le kellene szokni a kilométer-fetisizmusról és az autó valós állapotára koncentrálni.

2018. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!