Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetséges ez vagy...

Hogyan lehetséges ez vagy ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nos Autót vásárolok jövőhét hétvégén.

Viszont átíratni csak Augusztus végén szeptember elején tudom. Ilyen esetben üzembetartóit érdemes írnunk vagy adásvételit? Mert kvázi úgy tudom hogy 15 napon belül átkel íratni az gépjárművet. Biztosítást is kell rá kötnöm mert jelenleg céges autó és nincsen befizetve a biztosítás rá. Az autó működik vizsgás meg minden oké vele. Csak ez a legfőbb kérdés hogyan tudom kiküszöbölni esetleg halasztani az átírást szeptember elejéig ami a vásárlástól számítva 3 hét

Vagy esetleg ha büntetést kapok mert nem írattam át 15 napon belül. Akkor mennyire büntetnek? Köszönöm szépen minden segítség jól jön


2018. aug. 5. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod átíratni?

Nincs elfogadható kifogás rá, hogy két hét alatt nem jutsz el az okmányirodába. Ügyfélkapun foglalsz időpontot és szó szerint 15 perc alatt megvan. (Nekem ennyi volt egyszerre az eladott autón kijelentése és aa frissen vásárolt átíratása)

(Ha nincs pénz rá az más, akkor nem kell autót venni)

2018. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!