Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő csapatós-driftelős...

Kezdő csapatós-driftelős kocsinak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nincs rá sok pénzem max 500 ezer a keretem,mindegy milyen csak hátsó kerekes legyen ami könnyen szerelhető,egyébként van egy lada kasztnim meg egy bmw motorom,de nem tudom lehet-e vele valamit kezdeni...a válaszokat köszönöm.

2018. aug. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, tedd bele
2018. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a drifthez kell ám lóerő és nyomaték is, 500 az kicsit kevés.
2018. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rakj hozzá még 2 millat
2018. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet barkácsolni. Láttam már különb öszvéreket is. Kell egy ügyes karosszérialakatos és egy villanyos ember.
2018. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno E39-el csapattuk, 4 en voltunk mind beletettük a kis pénzünket és megvolt a móka, javallom ezt.
2018. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hátra fel kell rakni 155-ös téligumikat 3.5-4 bárra fújva, és akkor ahhoz elég 100-120 Lóerő is. Ez meg minden motorból kihozható szinte.

Lada alapnak nem rossz, csak egy nagy baja van, hogy gyárilag eszméletlen kicsi a kormányszöge. Ez utólag javítható, de szinte kizárólag csak az ukránoktól vagy oroszoktól lehet hozzá normális alkatrészeket venni, mert nálunk nem nagyon foglalkoznak tudtommal ezzel. Viszont BMW-vel annál többen foglalkoznak, ahhoz könnyebben találsz itthon alkatrészt meg hozzáértőt is. Vagy esetleg valami régi Merci, soknak alapból nagy a kormányszöge, így azt lehet nem is kell átalakítani.

2018. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
33%
BMW re egy sima M-s matrica és akkor elég a sima 316 os széria.
2018. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha 500ig gondolkodsz vedd ki a BMW kulcsszót.
2018. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!