Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új családi méretű...

Milyen új családi méretű automata kombit ajánlanatok 4-5 millióért?

Figyelt kérdés
Benzines legyen és minél nagyobb. Lehet megbízható, új autót venni ennyiért, ami automata?

2018. máj. 2. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne új autót keress, hanem újszerű 3-4 évest.
2018. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, ettől függetlenül kíváncsi vagyok mi a felhozatal ebben a kategóriában.
2018. máj. 2. 10:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs ennyiért családi méretű automata váltós új kombi. Legalábbis európai értelemben vett családi méretű autó.

5 millióért alapkivitelű alapmotoros Skoda Fabia kombit kapsz DSG váltóval, de annak is 5 millió fölé kúszik az ára, ha mondjuk nem fehérben szeretnéd, hanem pirosban.

Vagy vehetsz ennél olcsóbban Ladát, Daciát.

Komolyan ez lenne az igényed 4-5 millióért? Én nem hiszem.

2018. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha viszont lemondasz az újautóságról, nézd, mik vannak 3 és 5 millió között. Csináltam neked egy keresést, beikszelve az értelmesebb tételeket az extralistán is.

[link]

2018. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, pontosan tudom, hogyan kell hahu-n keresni, csak kíváncsi vagyok, hogy most mi a helyzet új autó piacon ezért az árért. Ezt most nem tudod másképp megtenni, minthogy végignyálazod egyenként a márkaoldalak ajánlatait (a szerencsétlen PDF-es árlistájukban) és úgy kapni egy képet erről.

Erre voltam kíváncsi, hogy valaki már ezt körbejárta-e és tud-e ebben segíteni.

2018. máj. 2. 17:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem hahun keresnék ha használt, hanem joautok.hu-n.
2018. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jóautók.hu? A jelenlegi valós felhozatal talán 10%-a van ott. Annak ki értelme?
2018. máj. 2. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy tudsz keresni, csak arra akartam rávilágítani, hogy 4-5 millióért mennyivel "gyengébb" felhozatalból tudsz válogatni új autók közül. Én ha ennyi pénzt fizetnék ki egyetlen autóra, akkor magasabb elvárásaim lennének, mint amit egy Lada vagy Dacia adhat akár felszereltség, akár hely, akár "jóautóság" tekintetében. 4-5 millió forintért bármit vehetsz, és szerintem nem kell félni sem attól, hogy esetleg 5-6 éves egy autó, sem attól, hogy van benne 100-150 ezer kilométer. Első gazdás, szervizkönyves, ellenőrizhető előéletű autót keresnék 4 millió körül. Az ötödik milliót meg félretenném az esetleges javításokra, és ha semmi gond nem jelentkezik, elmennék belőle nyaralni. Ha a realitás talaján maradsz, és megbízható autót veszel, nem kell nagy kiadásokra számítani.
2018. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Figyu, te olyan vagy mint a Microsoft gemkapocs: lelkes vagy, kedves vagy, segíteni akarsz, csak pont nem abban, amiben kellene :)

Teljesen tisztában vagyok a 3-5eves autók előnyeivel, de kosz nem erre voltam kiváncsi :)

2018. máj. 4. 07:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, akkor Dacia vagy Lada.
2018. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!