Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rögzülő kézifék?

Nem rögzülő kézifék?

Figyelt kérdés
Egyik barátomtól kölcsönkaptam az autóját a hétre, mert az enyém meghibásodott (Csütörtökön viszem szervizbe) nekik meg kettő van. Viszont parkolásnál azt vettem észre, hogy a kézifék nem akad be, ha teljesen behúzom akkor sem kattan, miután elengedem meg teljesen visszamegy. Ez miért van? Mikor legelőször beültem már akkor ilyen volt. Ez vajon hiba lehet, vagy direkt ilyen?

2018. aug. 7. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hibás a reteszelő mechanizmus.


Lejtőn ne állj meg így vele és mindig hagyd sebességben.

2018. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a nyomógombját megpiszkálni, talán csak az ragadt/akadt be.
2018. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nincs rajta nyomógomb, csak egy fém ród az egész.

2018. aug. 7. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
*rúd
2018. aug. 7. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó?
2018. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ez ilyen "csapatós" autó?


Amúgy miért nem kérdezed meg a barátodat, hogy mi van a kézifékkel?

2018. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg nyaralnak, nem akartam emiatt zavarni. Majd Vasárnap jönnek haza, akkor adom vissza és meg is fogom kérdezni.

Az autó pedig Lada 2105 típusú. Nem hiszem hogy "csapatós", bár mondjuk az utastérben a műszerfalon és az üléseken kívül nincs semmi (se szőnyeg, se kárpit, se rádió).

2018. aug. 7. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy becsúszott a gomb, vagy valóban kiszedték belőle. Nézzél bele és meglátod, hogy mi a pálya.
2018. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma beszéltem vele, azt mondta hogy direkt így lett megcsinálva hogy szűkösebb kanyarokba is szépen el lehessen vele fordulni.
2018. aug. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!