Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat CC, elektromos...

VW Passat CC, elektromos kézifék hiba?

Figyelt kérdés
Tegnap kijártam a garázsból, kiakartam szállni, becsukni a garázst, addig felakartam húzni a kéziféket mivel lejtös rész van ott, és nemengedte. Hibát jelzett ki. Újrastartoltam és már rendbe volt. Lehet valami baj? Esetleg azért is jelezhette, mert több napig állt az autó és az végett? Egyébként a garázsba nemszoktam bekapcsolni a kéziféket.
2018. jún. 25. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Irány a márkaszervíz! Volt a Passátoknak visszahívási akciója is gyári hibás elektromos kézifék miatt, a márkaszervíz alvázszám alapján meg tudja mondani, hogy pontosan melyik autó érintett.
2018. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most voltam egyébként pár hete vezérlés cserén, és fékbetétet is cseréltek, meg mindent amire szükség volt, és azt mondták, hogy rendbe van az autó.
2018. jún. 25. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függetleneül tönkre mehetett azóta a kézifék. Illetve kevesebb így az esély, de nem nulla a visszahívásos javításnak, ugyanis van olyan visszahívási mód, amikor nem értesítenek mindenkit, hanem megvárják az egyes megghibásodási eseteket és csak akkor javítanak ingyen.
2018. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és az nem lehet, hogy csak simán valami végett kijelezte? pl sokat nemvolt használva, meleg garázs végett vagy ilyesmi? mert aztán már nemjelezte egyáltalán, és simán tudtam használni is
2018. jún. 25. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:

"Hibát jelzett ki."

Konkrétan milyen hibát jelzett ki?

2018. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben a fórumban azt írják, hogy a kézifék kapcsoló gyakran hibás:

[link]

2018. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
konkrét hiba nemvolt, csak felvillant az a jel, és kiírta, hogy vigyem el szervizbe, és nemengedte, hogy bekapcsoljam a kéziféket. de miután újrastartoltam már minden rendbe volt. és ez a meghibásodás a CC-kre is érvényes?
2018. jún. 25. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy sedan, kombi, CC vagy bármi más.
2018. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!