Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A legtöbb európai márkánál...

A legtöbb európai márkánál miért nincs lehetőség a motor távolról történő beindítására?

Figyelt kérdés

Nyilván, némelyik prémiummárkánál van, pl BMW.Viszont a gyártók többségénél nincs.


Az USA-ban, meg az Opel szintű Dodgék, Chevrolettek is rendelkeznek azzal a funkcióval, hogy a távirányítóval, ami az ajtókat is nyitja, azzal a motor is beindítható.



A Renault kifejezetten jó ezekben a dolgokban,hozzájuk fűződik a kulcs nélküli indítás szériába emelése és a hasonlók.De, náluk sincs lehetőség arra,hogy az autót a távirányítóról beindítsd.


2018. aug. 7. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
USA-ban az Opel szintű Dodge és Chevi??? hát a szintekkel picit el vagy tájolva.
2018. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1#


Pedig,a Chevy és az Dodge Opel szintű márka, azaz tömegmárkák, nem pedig prémiummárkák.

Az Opel is tömegmárka.


Az más kérdés,hogy Amerikában a V8-as motorral rendelkező autó bőven népautó még.


Az Chevy és a Dodge pozíciója hasonló, mint ami az Opelnak van Európában.

2018. aug. 7. 19:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztán az ilyen funkciónak mi a telefaxom értelme van?
2018. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem használná, mivel egy értelmetlen hülyeség.
2018. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Oszt ha sebességben van hagyva,beindul és elmegyen magától.
2018. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút értelmetlen, az új 7es BMW-ben is 2 hónapig volt nagy szám, aztán szerintem mindenki el is felejtette, hogy tud ilyet. A még fiatalabb Audi A8-ban pl benne sincs ez a funkció, és nem azért, mert nem tudták volna megoldani.
2018. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elönye nem sok van, hátránya annál több lenne, értelme viszont nincs.
2018. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé felesleges funkciónak hangzik, nagyjából mintha a WC lehúzó lenne telefonról irányítható. Na meg igazából az egésszel spórolsz 2 másodpercet és 1 mozdulatot.
2018. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mért lenne jó?

10 emberből 9 a strat-stop rendszert is hülyeségnek tartja, nem hogy egy ilyet. :)

Az Opelemet egyébként tudom olyan szinten távvezérelni szinte bárhonnan hogy tudom nyitni, zárni, villantani, dudálni. Lekérhetem bárhonnan az autó pozícióját, folyadékszinteket, olaj élettartamot, guminyomásokat és egyéb diagnosztikai adatokat. Ha megszólal a gyári riasztó, rögtön sms-t kapok róla. Ha eltulajdonítják az autót blokkolni tudom távolról a motort.

Néhánynak ezek közül van értelme, mások meg olyanok, hogy az ember kipróbálja, amíg újdonság és többet sosem foglalkozik vele. De motort indítani még ez sem tud. Szerintem nem véletlenül.

2018. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Keves az automata valtos.

A masik hogy minek, es nem is szabalyos jaratni feleslegesen a motort.

A nemeteknel meg is buntetnek erte.

2018. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!