Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tatámnak van egy régi babettáj...

Tatámnak van egy régi babettája, amit kb 20 éves korában vehetett. Tatám most 78, sajnos nem tudom milyrn tipusú a motor, egy olyan régi motor, mennyivel tud végsebességbe menni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45km/h. A vége tiltáson.
2018. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"van egy régi babettája"

"sajnos nem tudom milyrn tipusú a motor"

Na most akkor melyik? Mert ez a kettő ellentmond egymásnak. Az én régi babettámnak 40-42 km/h volt a végsebessége, de azt már nagyon nem szerettem. Olyan 25-35 km/h-val viszont szépen el lehetett vele közlekedni.

2018. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Babetta, csak nem akartam, hogy szóismétles legyen.
2018. aug. 8. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"tiltáson" :D
2018. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyenem..nézd meg, nem rozsdás-e a henger?

egyáltalán kézzel forgatható-e a főtengely? tanácsos a gyertyát kivenni, és WD 40-et befújni.(ez ugyan fegyvertisztító, de most megteszi)


amúgy nyélgázon 40 km/h

2018. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A WD40 nem fegyvertisztító 😂 és ne azt fújj bele hanem önts egy kis olajat. Várj pár napot, majd kézzel lassan forgasd át a motort. Ha szorul még egy kis olaj és még várj. Utána (közben) gyertya, karbi, fék, lánc tisztitás, új benzin és ha már kézzel forog akkor vmivel töröld ki a felesleges olajat (esetleg vedd le a hengert), gyertya be és lehet próbálni indítani. Persze ez mind arra vonatkozik, hogyha nem volt beindítva évek óta.
2018. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!