Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor csere közbe be...

Akkumulátor csere közbe be esett egy kulcs a motortérbe. Nagy gáz?

Figyelt kérdés
Mentem utána az autóval olyan 30 km-t nem hallottam semmit. Ki tud ez onnan valahogy magától esni vagy szét kell szedni? Előre is köszi.

2018. aug. 8. 21:22
 1/3 MisterTT ***** válasza:

Alul ki tud esni.

De keresd meg inkàbb nehogy galibat okozzon.

2018. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg! Ha véletlenül nem ért le és megakadt valahol aztán egy fékezésnél vagy bukkanón megindul és bekapja az ékszíj akkor lehet, hogy ba..hatod utána főleg ha szíjas az autó!
2018. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már én is jártam így. Ráadásul nálam a motortér alulról gyárilag burkolva van. Sok ezer km múlva következő olajcserénél hozta a szerelőm, hogy találtak egy ilyet. :)

Mellesleg én hirtelen nem is tudok olyan autót, ahol a vezérműszíj csupaszon, burkolat nélkül mozog a motortérben. Legfeljebb a hosszbordás kaphatja el, ha peched van.

2018. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!