Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában minden fizetős...

Ausztriában minden fizetős úton, autópályán, autóúton kint van a "Matrica-Vignette" feliratú tábla?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom, sajnos az egyik nap felhajtottam egy ausztriai autóútra, pedig a GPS be volt állítva ,se fizető út, se autópálya nem lehet az útitervben.

2018. aug. 9. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a rendőr nem állítotz meg, akkor semmi félnivalód nincs
2018. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem állított meg senki, sőt, se kamera, se matrica ellenőrző autót nem láttam, bár a kamerának inkább az ilyen átívelő konzolt kerestem, vagy felüljárót és arra felszereltet, de nem volt. Ha ne adj isten jön csekk akkor mennyire számíthatok? 120 Euróra, vagy a rosszabb 300-3000Eurósra? kb mennyi idő alatt jön ki a csekk Magyarországra?
2018. aug. 9. 13:42
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
Minden fizetos szakasz elott kinnt van a tabla!Ha szerencsed van semmi nem lesz........foleg miutan a helyszinen nem allitottak meg kamera csak a palyakon van ami a matricat figyeli....ott is csak elvétve
2018. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szuper! Remélem tényleg nem lesz semmi. Körforgalomból kifele jövet látom az autóút táblát még félre is álltam egy kis mezőgazdasági úton hogy ellenőrizzem a GPS beállításait, kivételeknél ott volt hogy se fizetős útra, se autópályára nem mehet, így hát adtam a szavára és felmentem, mivel csak az autóút tábla volt kint de matrica-vignette táblával nem találkoztam. Útközben is sima 2*1sávos út volt de szalagkorláttal biztosítva... útközben se matrica ellenőrző autó se ilyen "véda" szerű kamera se volt.

Reménykedem :D

2018. aug. 9. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdv! Minden fizetős szakasz kezdetén van egy ilyen tábla:

[link]


Határon fotóztam, ezért oda van írva fölé, hogy úthasználati díj, viszont másban nem különbözik attól, ami fizetős szakaszon van kint.

2018. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ahol en mentem ott nem volt ilyen tabla csak az auto ut tabla ket oldalt.
2018. aug. 16. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából annak semmi más értelmét nem látom, mint a gyorsforgalmi úthálózat hosszának növelését...ugyanúgy 100-al lehet menni, van ahol ugyanúgy van szintbeli keresztezés, és a település/körforgalom előtt vége az autóútnak.
2018. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!