Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy lemondom a fizetős fogorvosom időpontját, elmegyek az sztkba betömetni a fogam- ingyen - s a felszabadult 8000 Ft-ból veszek 40 tábla Milka csokit s megeszem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te vagy az ász!
2013. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Áldatlan emlékű Bokros Lajosnak köszönhetően az SZTK-ban megszűnt az ingyenes fogkezelés, és azóta kifizeted majdnem ugyanazt azt összeget, de cca. ráadásul két-három hetet kell várnod, ha kibírod.


Ha a maszek fogorvosod 8 ezerért tömi a fogat, akkor add meg a címét, mert már három évvel ezelőtt is 13-16 ezer Ft volt.

2013. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Fáj a fogam s még csak most gondolkozom hova menjek. Sehol se tömik ingyen? Ezek szerint le vagyok maradva az adatokkal...

A jó hir: 13 000 Ft-ból 65 tábla Milka csokinak verhetek a seggére.

2013. okt. 13. 11:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Utolsó nem tudom Te hol laksz,de nálunk még mindig ingyenes a fogászati kezelés.

Nekem kb 3 hónapja szenved az egyik fogammal a doki h megmaradjon.Akárhányszor megkérdezem mivel tartozom az a válasza 'Ebbe a körzetbe tartoik tehát semmivel' ... :)

kérdező,de legyen benne karamellás milka is ám! :D

2013. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én a mogyorósat szeretem, de a Te tiszteletedre bevonok közé 1 db karamellásat is.
2013. okt. 13. 11:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne 8 ezer ft-tal számolj, hanem 18-cal inkább.

Viszont vegyél belőle mondjuk 1 évig kitartó, tehát 12 doboz Elmex fogkrémet, mert az a tuti.

Az durván 10560 Ft, még így is marad majdnem 8000ft-od csokira.

Csomó helyen 200 ft a Milka csoki, így majdnem kijön a 40 tábla.


Szerintem így csináld.

Nekem a sima kekszes a kedvencem, meg a Tuc-kekszes, tehát légyszi olyat is vgyél, amiért felhívtama figyelmed arra, hogy jó minőségű fogkrémet is tudsz belőle venni, így nem kell jövőre is átélned a fogtömés örömét.


És ahová körzetileg tartozol, ott tényleg ingyenes a fogtömés, foghúzás, gyökérkezelés, fogkőleszedés, de azért előtte érdeklődj utána, hogy milyen a doki.

2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kérdés: Gyerekként is ingyenes? (16 év).

Viszont az én szememben áruló vagy a fogrém ügyed miatt. Természetesen érdemeid elismeréseként tiszteletből bevonok fél tábla kekszes Milkát, de a másik felét büntetésből megetetem a kutyával.

2013. okt. 13. 11:54
 8/18 anonim ***** válasza:
18 éves korig meg még inkább ingyenes:)
2013. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ugy értem máshol
2013. okt. 13. 13:22
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért vagyok áruló? =(

A kutyudnak meg nem tesz jót a kakaó, nem tudja lebontani az egyik összetevőjét, ne büntesd vele. :(


Amúgy amíg le nem érettségizel, addig választhatsz a sulis fogdoki és körzeti fogdoki között. Több alternatíva nincs.

2013. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!