Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rejtett hiba? Mit tehetek?

Rejtett hiba? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2 hete vásároltam magánszemélytől egy volvo v60 plug-in hybridet, elvitettem hivatalos volvo szervízbe, minden rendben volt, ennek fényében megvettem.

Amikor átvettem az autót és vezettem már volt egy furcsa hangja, ma elvittem a hivatalos szervízbe ahol azt mondták rossz a generátor(650000Ft). Kérhetem az eladót, hogy fizesse ki, mint rejtett hiba?



2018. aug. 10. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt kinevetnek.


Az a furcsa hang biztos, hogy ennyibe fog fájni? én biztosan elvinném egy autóvillanyszerelőhöz, de nem pontosítanám, mit is mondtak a másik szervizben..


érdekes tapasztalatra jutsz..


nem kell azonnal szívbajt kapni. talán nem is az a baj, ami, illetve csapágycserés a generátor ami 30 e ből megvan+anyag.

2018. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szakszervízbe vittem, ott ezt mondták, illetve, hogy nem lehet felújítani.

De azért megpróbálok felhívni egy generátorost.

2018. aug. 10. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kérheted.

Átnézetted, akkor nem találtak semmit. Akkor neki honnan kellett volna tudni?

2018. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát onnan, hogy az átvizsgálás pénteken történt, de amikor vasárnap lehozta nekem és megvettem az első úton hallható volt a hiba aznap, nem hiszem, hogy az út alatt nála nem volt és azalatt az 1 óra alatt amíg kitöltöttük a papírokat valami baja lett.
2018. aug. 10. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

De miért fizetné ki?

Miért venne neked egy új generátort?

Használt autót vettél, nem?

Örülj neki, ha esetleg a javításban segít.


persze, a szerviz rászedne egy új generátor beszerelésére, mert akkor nem kell garanciát vállalniuk a szerelésre, hanem a gyártó állná a garanciát.

2018. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!