Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó rozsda kiszedése?

Kipufogó rozsda kiszedése?

Figyelt kérdés
Sziasztok a következő problémám lenne, a kipufogóban rozsda darabok vannak, azt kellene valahogy kiműteni, mert csörög tőle a kipufogó. Esetleg valami tanács?

2018. aug. 11. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél másik dobot, mert belülről van az már elrohadva.

Pláne ha benzines.

A dízel csak korommal nyomja tele a rendszert, annál inkább a rázkódás a probléma.

2018. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:

Nekem egyszer a dobban kotoncolt egy lyukacsos hangtompító cső, mert szét rohadt. Szétflexeltem, kivettem, visszahegesztettem a dobot hátulról, hogy ne is látszódjon.

Mérsékeltem volt értelme, mert következő évben leszakadt az egész, mert kitört a dobból a többi kipufogócső.

Nem ússza meg az ember a cserét.

2018. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Ha zavar a zörgés, bár nem tudom hogy ezt hallod-e bentről, akkor dobcsere lesz a megoldás.
2018. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!