Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 524td első autónak?

Bmw 524td első autónak?

Figyelt kérdés
Ma találtam a kocsit,elvittem átnézetni azt mondták korához képest jó,sőt a kasztni felújított.Vélemények,esetleg tapasztalatok róla?Mennyire strapabírók ezek?Az alkatrész ellátmány milyen?A válaszokat köszi.

2018. aug. 10. 15:27
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
31%
Renek ötlet első autonak egy ilyen kotvány nímetbű bizniszre behozott ezer éves béjemvé,főleg ezzel a csodás motorral,amire ha csak ránézel már hengerfejes lesz..........
2018. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1:Volt ilyened?autószerelő vagy?vagy csak gondolatból,hallomásból mondasz dolgokat?nem kekeckedni akarod,de neked az előitélet ömlik a mondandódból...
2018. aug. 10. 15:43
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Igen...hülye vagyok hozzá ,es a szomszéd jóskapistától hallottam hogy egyszer ő látott valakit aki azt olvasta hogy.......
2018. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondtam is nem kekeckedésből írtad,de úgy látom nem érted...
2018. aug. 10. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ki . A dízel újban drága , füstöl kevesebbet fogyaszt de ha cserés vagy rossz benne valami vagyonba van .... Öreg TÁDÉ kényes cucc plán ha javított a kasztni , lehet sosem volt fedett helyen . Inkább 1,8ig benyást nézz , japánt vagy VW esetleg német Skodákat .
2018. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Háát, ha nem ez a szar dízelmotor lenne benne, még támogatnálak is, de így tényleg felejtős az egész. Pedig ezeknek most nő az áruk, használod egy ideig, és lehet még drágábban is el tudod majd adni 1-2 év múlva.
2018. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Vedd meg mindenképpen, szerintem nagyon okos dolog, mondjuk én a helyedben 7es BMWt is néznek azok is nagyon jók első autónak, meg olcsonfenntarthatoak
2018. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
VW tsi tdi ket kihagynám (=Audi, VW, Skoda), ha már bmw és diesel, akkor az e46 330xd vel jobban járnál, föleg a kombissal. Nagy hely van abban is, és erős, megbízható.
2018. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom....Látjátok ezért járok ki újjabban németbe autókat behozni munka melett. Júniusba vettem egy e39-et nem e34 et, 600 euroert. Magyar viszonylatba szép állapotút. Múlt héten egy e36-ot, 450 euroert. Itthon 1450 euróért adtam el

Kb kulf okmanyokkal. Ezek kellenek mindenkinek. Normális autó nem...

2018. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nekem is ilyen volt az első autóm. A típus maga nagyon jó, de azt bántam meg, hogy azt az autót vettem meg amelyiket. Nagyon meg kell nézni hogy milyet veszel belőle. Nálam a motorral semmi baj nem volt, de az autó rohadt, és pergett le a festék róla. Viszont műszakilag kiváló volt, kényelmes, jól felszerelt, és nem hagyott ott soha. Most készülök venni újra egy ilyet, mert amikor Budapestre költöztem eladtam, de ismét lett lehetőségem autót tartani. Javaslom neked Pusztai Krisztiánt, ő ért ezekhez, hivatalosan foglalkozik velük, és nem is dolgozik drágán. Most árul egy gyönyörű kéket 3000 Euroért, klímával, elektromos ablakokkal, ABS-szel.

2018. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!