Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F classic 1999?

Opel Astra F classic 1999?

Figyelt kérdés

Hűtőfolyadék cseréje hogyan történik?


Most sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy szerelőhöz menjek, így valaki tudna adni egy leírást, ami ehhez a típushoz megfelel? (Tippeket, tanácsot)



2018. aug. 11. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is olvastam csak hát ez nagyon általános és a netet böngészbe, az egyik suzukis oldalon, meg azt írták, hogy mégis járatni kell előtte, hogy mindenhonnan kijöjjön a folyadék... hát nem tudom
2018. aug. 11. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

"hogy mindenhonnan kijöjjön a folyadék"


És mi lesz avval a kb 1 kiló rozsdával, ami lerakódott a motortömb alján, ahol szinte nincs keringés?

Ki tudod azt is szedni, ha leszeded a hengerfejet, és egy hosszú mágnessel végigkaparod a vízjáratokon belül.

Vagy kiveszed a blokkot, és fejreállítod.

Jó munkát!

2018. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van, vagy van alul leeresztő csavar vagy nincs. Az utóbbi lehetőségnél leveszed az alsó vízcsövet és kifolyik a fagyálló. Ha nagyon profi akarsz lenni, akkor a túlfolyón keresztül belefújsz levegővel. hogy a maradék is kijöjjön. Amennyiben ezt nem tudod megoldani, számolnod kell azzal a lehetőséggel, hogy a bennmaradt szennyeződés miatt az egész rendszer 20 év helyett csak 15 évig fogja bírni. Visszarakod a gumicsövet, feltöltöd a rendszert mondjuk G40-es előre bekevert fagyállóval és mész.. Na jó, első bemelegedés után (kizárólag ha kihűlt) ellenőrzöd a szintet és ha kell, utántöltöd a maradék fagyállóval.
2018. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!