Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.6 16v 1999-es...

Opel Astra G 1.6 16v 1999-es évjáratú autómnál, gyorsításkor, minden sebességfokozatban,1800-as fordulatnál berezonál az autó egy pillanatra ami 2000-es fordulatnál megszűnik. Mitől lehet ez? Mire gyanakodjak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Üresben pörgetve is berezonál, vagy csak gyorsításkor?
2017. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen nornális jelenseg egy bizonyos tartomanyban az alkatrészek rezonának egymàssal ez mind kémia es fizika semmi hiba nincs max pár rezgéscsillapitó öregszik.
2017. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne 1800-as fordulatról gyorsítani, hanem kapcsolj vissza. 1800-as fordulatszámon nincs elég nyomaték.Az 2500-nél kezd jelentősen növekedni.
2017. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Féltengely belső csukló tűgörgőket nézesd meg.
2017. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Üresbe pörgetve nem, csak gyorsításkor


Másodiknak: nem hinném, hogy csak ennyi lenne mivel eddig nem csinálta


Harmadiknak: 0-ás fordulatról gyorsítva mikor elérem az 1800-at jön elő ez a rezonálás egy pillanatra, tovább gyorsítva nem hallatszódik

2017. nov. 7. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
És nekem? Nekem nem válaszolsz? Hahó!... az a baja :)
2017. nov. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, típushiba az Opeleknél a féltengely kihajtás lógása, de szerintem az sebességfüggő rezonanciát okoz, nem fordulatszámfüggőt. Azért nem árt ránézni! Én inkább a nyelestengely, vagy valamelyik váltótengely csapágyának lógására tippelnék. Ezek rezonálhatnak csak sebességben fokozattól függetlenül.
2017. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Negyediknek: Bocsi, csak rengeteg választ kaptam :DD köszönöm a tippet megnézetem


És amiket felsoroltatok anyagilag mennyibe fájna ez nekem?

2017. nov. 8. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csináltatod. 20 ezertől 150 ezerig.
2017. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!