Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Baleno menyire jo...

Suzuki Baleno menyire jo valasztas, milyen hatranyora lehet szamitani?

Figyelt kérdés

Varosi hasznalatra meg kirandulasra valasztanam.

Keveset fogyaszt es gondolom mivel japan marka a minosege is megfelelo lenne.Mennyire strapabiro,mik a hibai, menyire rozsdasodik?



2018. aug. 12. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a vallás témához? :)
2018. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh, nem figyeltem es valoszinu veletlenul rosz kategoriaba kerult, de ahogy latom mar kijavitottak a hibam.
2018. aug. 12. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogyaszt keveset , javitsatok ki, fejből mondom 1.3-as 16 szelepes (84le)és 1.6 -os 16 szelepes motorral(101) kapható ezek egyike sem fogyaszt keveset az optimális számukra 2 ezer fordulat feletti "pörgerés" javallott. Ha megelékszel 7-8liter városi fogyasztással akkor hajrá, ha nem akkor még véletlenül se vegyél 8 szelepes(68le) Swiftet mert az is annyit eszik. Balenohoz drágábbak az alkatrészek, viszont kényelmesek. :)
2018. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jó, kényelmes autó a kategóriájában,a régi (2003-ig gyártott) Swifteknél komfortosabb. Használt vásárlásnál sajnos tulaj függő az állapot, érdemes szerelővel átnézetni mert a bölcső korrodálása a típus sarkalatos pontja.
2018. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. valaszolo ugy tudom a suzuki 1.2 GTX a muszaki konyv szerint 5,4 litret fogyaszt varosban tehat egy 7 lieters fogyasztas realis lehet..Ez nallam a maximum tehat igy megfelelne.Varoson kivul viszont 3.6 azaz kb 4.5 liter/100 kilometer lenne. Az atlag ugy 6 liter allat volna ami eleg jo de nem kizart hogy elerhetem az 5 liter/100 km atlagot vegys fogyasztas eseten...igaz ennel jobat mar nem lehetne kihozni.kb hany km/ora az optimalis sebessege en ugy 50-80 km/ora sebessegel vezetnem
2018. aug. 12. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyári fogyasztási adatok és a használatból számolt valós fogyasztás sokszor mutatnak jelentős eltérést.

Nem rossz a Baleno, de 5literes fogyasztással kalkulálni több, mint merész

2018. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valoban ra is tettem 20% a fogyasztasra de mivel nem vagyok egy sebesseg manias elofordulhat hogy elerem a muszaki konyvben eloirt fogyasztast ....de az a maximum na abban az esetben lenne 5 liter ...de en egy 6 lieteres atlaggal elegedett lennek.De ha hoszu tavon varoson kivul vezetnem mondjuk ugy 400 kilometert es nem autopalyam akkor 5 liter alatti fogyasztast varok el ugy kb 4,5 igaz amkony 43,6 ir de az a maximalisan optimalis korulmenyeket veszi figyelebe...Amugy menyire birja a hegyeket es mi az optimalis sebessege ahol a legkevesebb a fogyasztas?
2018. aug. 12. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés:

[link]

2018. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm...akkor megiscsak hyunday i20 lesz ...remelem ott nincs problema a bolcsovel....
2018. nov. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!