Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Nivára dísztárcsa?

Lada Nivára dísztárcsa?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet egy Niva kerekeire dísztárcsát rakni? [link]

Neten rákerestem, de egy képet sem találtam amin lenne. (Mondjuk ez lehet azért van, mert ez egy terepjáró, arról meg amúgy is letörne meg tele menne sárral ha rendeltetésszerűen használják.)



2018. aug. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
erre sehol nem találsz dísztárcsát! egyáltalán minek rá?
2018. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyik barátomtól jó áron sikerült hozzájutnom egy Nivához, és gondoltam hogy raknék rá dísztárcsákat. Egyébként az a kép nem az enyémről készült, ezen normális utcai gumik vannak és nem is fogom terepen használni.

Sima 15"-os dísztárcsa nem lehet jó rá? (Nálunk a városban csak 1 autósbolt van és ott nem engedték meg hogy felrakjak próbaként egyet, így nem tudom kipróbálni.)

2018. aug. 12. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Terepjáróra nem teszünk dísztárcsát. Egy króm Mangels, vagy egy szépen festett macisajtos Samurai felni garnitúra és rögtön tekintélyesebb lesz a verda.
2018. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd én is valami ilyesmiben gondolkodom, de egyenlőre nincs keret rá. Egy szett dísztárcsa meg kb. 5000, az még beleférne. Meg igazából télre nem szeretnék a jó és drága felniket felrakni. Úgy gondoltam, hogy a 4 alap lemezfelnin majd lecseréltetem a gumikat télire és majd a következő nyárra veszek valami normálisat. És akkor így télre is jól jönne szerintem a dísztárcsa.
2018. aug. 12. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak szép dísztárcsák, de szerintem undorító a java. Akkor inkább semmi. Fesd le fehérre. Veszel zománcfestéket, kicsit meghigítod, aztán lekened ecsettel. Szépen elterül rajta, nem látszik hogy ecsetes és nagyon jót mutat a fehér felni.

És még 5ezerbe se kerül.

2018. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!