Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt Civic vagy Civic...

Vannak itt Civic vagy Civic type R tulajok?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek szalonba az új Civic Type R -emért és érdekelne pár dolog amit teszteken nemlehet olvasni (már vagy 5000 tesztet vegignéztem minden nyelven) mivel sajnos a type r ről csak a menetdinamikát írják illetve hogy milyen gyors de én nem csak versenyre venném hanem mindennapi használatra is. Nos az első kérdésem az lenne amit mondtam is, igaz sok helyen írják hogy az új Type R comfort móddal már akár a mindennapokra is megfelel, esetleg ha valakinek van leírná a tapasztalatait? A többi kérdésem pedig az extrákről szólna. Eddig Audi-jaim voltak csakis ottis volt adaptiv tempomat, Line Assist stb. ez kb hondánál hogy működik? Megbízható? A Ledes fényszórók milyenek? Kanyarodósak vagy simák? Esetleg aki télen használta akkor hogy viselkedik az autó? Erről se találtam semmi infót. És mégegy utolsó ami talán a legfontosabb, amerikában tele van a net a váltóhibával, ennek két oka lehet vagy nemtudnak ott váltani az emberek kéziváltóssal vagy tényleg gond van, hogy a eggyesből kettesbe fura hangot ad ki a váltó. pl: https://www.youtube.com/watch?v=N_L3ClZraQQ
2018. aug. 12. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy akinek van a legújabb sima Civic-jük azok is írhatnak pár dolgot az autójaikról mivel belsőleg illetve felszereltség kb ugyanaz mindkettő. Előre is köszi!:)
2018. aug. 12. 21:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs mert nem jott be, de probaltam es van ismerosnek.

Hat komfort modban jo a mindennapokra, nem is eszik sokat eleg kellemes. Elozo szeriarol ami tavalyelott asszem jelent meg tudok csak irni illesztesi hibaval teli van meg par osszeszerelesi trehanysaggal de brit kocsi mit varunk tole.

Kulonben jo. Az assist dolgokat nem ismerem mert hidegen hagy.

2018. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!