Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol engedheti el a hűtő...

Hol engedheti el a hűtő folyadékot?

Figyelt kérdés

Audi a3 8p 1.6 FSI 2004 es 227km szerviz könyves én vagyok a második tulaja,

Szóval nem -rég vettem,3000 km bele vertem és el tűnik azóta a víz...de az olaj kupák belseje nem habos meg semmi a folyadéknál a záró sapka is szíszog letekeréskor de a kocsi alatt meg nincs víz..tehat ez egy eléggé nagy ördögi kör...es a motor olyan tökéletesen jár hogy az hihetetlen ...szoval bármilyen tanácsot meg hallgatok hogy mit nézzék meg vagy mit tegyek



2018. aug. 12. 21:22
 1/3 anonim válasza:
Esetleg a fűtőradiátornál nem az utastérbe folyik be? Elég sok idő mire észreveszed, hogy a szőnyegek alatt áll a víz.
2018. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kismillió hely van ahol elfolyhat, hűtő, fűtőradiátor, bilincsek, csövek, fagydugók, stb.

Itt egyből el is főzi a fizet, ahogy kiderül a szabadba.

Csak aknából, stek lámpával, centiről centire végignézve a nyomokat.

Észre lehet venni, csak jó megvilágítással.

2018. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van, nekem volt olyan, h. a vízpumpánál eresztett, de rá a motor oldalára, és a melegtől rögtön el is párolgott. Ősszel aztán amikor kezdtek hűvösebbek lenni rövid utakon nem melegedett be a motorblokk és megjelentek az autó alatt a csöppek. Nyáron csak annyi volt, h. szép lassan fogyott a tartályból, de nyoma sehol.
2018. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!