Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Yamaha mint típusú...

Torretto1018 kérdése:

Van egy Yamaha mint típusú robogóm, pőcre indul stenderen pőrőg de ha le teszem főldre egy cm se megy előre, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Télen melegítés nélkül ugrottam rá azt csuma gázon egyszer csak be lassult S már csak lábbal hajtós lett, gyűrűtőrt azt újjakat raktam, ugyan úgy nem jò,szét szedtem blokkot láncos gondoltam rőpsuly nem fog be elkopott ferodol kapott új at, karburátor ki tisztitva új aksi, még mindig nem megy csak stenderen mit tegyek??1990 es régi Yamaha mint

#erő #nem forgatja kerék
2018. aug. 13. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szerelőhöz.
2018. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipufogót ki égetem még ha nem jó akkor hengerfej et fel furatom.
2018. aug. 13. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Már mindent megcsinálsz rajta, feleslegesen dobsz ki egy rakás pénzt, ahelyett, hogy elvinnéd egy szakemberhez. Legalább kérj tanácsot, hogy mi lehet az a hiba oka, ha már minden áron te akarod javítani, az ingyen van.
2018. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!