Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne így érdemes?

Milyen motor lenne így érdemes?

Figyelt kérdés

Kis korom óta imádom a motorokat és le is akarok vizsgázni majd rá. De nem tudom kezdőként milyent kellene 125maximum amit akarok csak sok baj is van vele mert alacsony vagyok nem mindegyikrol ér le a lábam csak ha be döntenem . 153 cm-el így elég nehéz dönteni főleg hogy az Enduro és a cross motorok jobban tetszenek mint egy gyorsulási pl Honda CBR



Előre is köszönöm a valaszokat!



2018. aug. 7. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Látatlanba nem lehet segíteni, kereskedésekben rá kell ülni azokra amik szimpatikusak, és azután lehet tovább nézelődni.

Forgalomban csak Supermoto vagy Enduro használható, krossz már nem.

2018. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget!
2018. aug. 9. 23:10
 3/3 matulafatula válasza:
Gyakorló motorban gondolkozz, ne álom motorban. Egyszerű, igénytelen motor kell elsőre mert úgyis párszor eldobod, elcsúszol, eldöl...aztán ha megvan a kellő rutin majd vehetsz magadnak egy szép supermotot vagy endurot amire majd megéri vigyázni. (Szerintem)
2018. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!