Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden igaz holnap jőnnek...

Ha minden igaz holnap jőnnek a Mercedes E320 CDi- típusú autómért, eladtam. Milyen kisautót vegyek helyette?

Figyelt kérdés
Lefoglalózták multhéten az autómat, eladásra került sor mert már nem hasznàlom kb évi 8.000 km, és már nem megyek annyit hosszú utakra mint régebben. Fájó szívvel megvàlok tőle. 2006 os avantgarde 314.000 km el. 4 évesen vettem. Azóta a bevételeim csökkentek, szociàlis helyzetem romlott némelyest. 2 millio forintért ment el. Szeretnèk helyette egy benzines kb 8-10 éves kisautót, de nem tudom mit. Kb erre az évi 8-15 km re kellene. Minimum 1.4 es, lehetőleg 4 hengeres. Vw polo, seat ibiza, mercedes A, Opel Corsa D, amik esetleg tettszenek. Ti mit gondoltok? Mondjuk a feleségemnek vw golf5-je van 1.4 es 75 lovas, de az egy halàl. Nem megy, cserébe rengetet eszik.
2018. aug. 14. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért eszik mert a pici motor erőlködik. Esetleg swift?
2018. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akár... Abból az 1.3 as a megfelelő? A 2004 utánir gondolsz igaz?
2018. aug. 14. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy megfelelő-e az 1.3. Van abból 1.6 is. Igen, a 2004 utánira gondoltam.
2018. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igencsak sajnálom a helyzetet és az autót is.

Az Opel Corsát azt ajánlom szívesen, vagy 1.4-esSkoda Fabia / Seat Ibiza is okos választás.

2018. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát még én..... Köszönöm a választ! Valójában én is ezen a két tipuson gondolkodok leginkább... 1-1,5 m kozott szánnék rá.
2018. aug. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!