Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól hallom, hogy az mp3...

Jól hallom, hogy az mp3 pendrive-ról szebben szól mint bluetooth-on keresztül? Yamaha házimozi erősítőm van.

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Már a 2004-es bluetooth 2.0 szabványt tudó eszközöknél is az adatátvitel 3 Mb/s, 2007-esnél már 24 Mbit/s. Egy mp3 meg max 320 kbit/s szokott lenni, de még a CD audio tömörítetlenül is csak 1,5 Mbit/s.
2018. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...2007-es Bluetooth 3.0...
2018. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok. Nekem ez szakszöveg. Kínai. Én úgy hallom,hogy pendrive jobban szól mint a bluetooth.
2018. aug. 15. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a telefonod és erősítőd közti Bluetooth adatkapcsolat olyan gyors, hogy még a 2004-2007 elötti eszközökön is egyszerre 10-szer annyi adat is átférne a “csövőn”, mint ami az mp3 lejátszásához kell, az újabbakon meg százszor annyi, ami már FullHD videóhoz is elég.
2018. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hangminőségbeli eltérés a két forrás között. Az átviteli sebesség nem jelent semmit.

Ha pontos eredményt akarsz, akkor kérj meg valakit aki át tud kapcsolni a két üzemmód között úgy, hogy te nem tudod hogy melyikről megy épp a zene. Ha így is meg tudod mondani hogy melyik a jobb, akkor valóban lehet közötte különbség.

2018. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1-es, szerintem nincs igazad, itt nem a "nyers" sávszélességet kell nézni, hanem azt, amit az A2DP definiál: [link]


Nem láttam még olyan autót, ami tudta volna a Bluetooth 3.0-t, pont a napokban szentségelt egy kollegám, hogy a vadonatúj Golf-jában a fejegység csak a 2.0-s bluetooth-ot tudja (még csak nem is a 2.1, tehát az Enhanced Data Rate sincs benne).

Ha igaz lenne amit írsz, nem lenne értelme pl. az Apt-X-nek.

2018. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma meghallgattam ugyanazokat a zenéket pendrive-ról és telefon bluetooth-ról. Mindegy mit mondanak a műszaki adatok! Pendrive-ról csilingelve szólt az mp3. Bluetooth-ról tompán. Két telón is próbáltam.
2018. aug. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!