Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Bogár. Tényleg ilyen kicsi...

VW Bogár. Tényleg ilyen kicsi a hely?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy az első üléseknél elég szűkös a hely. Igen, tudom..most lehetne írni, hogy menjek el megnézni egyet és próbáljam ki, csak az a baj, hogy a legközelebbi eladó is majdnem 200 km-re van. Az lenne a kérdésem, hogy a 190 centimmel és 78 kilómmal elférnék-e benne, vagy mondjak le a bogarazásról? Köszönöm előre!

2018. aug. 16. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
193 centivel vezettem Kispolszkit, ha azzal tudtam menni, akkor nincs olyan autó a világon, amivel ne tudnék. Persze, ha olyan típusú sofőr vagy, akinek még az 5-ös BMW is kicsi, mert fetrengve vezet az ülésben, akkor ne is álmodozz róla, de egyébként elférsz benne valahogy.
2018. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak az kéne, hogy olyan sofőr legyek.. :D Köszönöm a választ!
2018. aug. 16. 15:00
 3/5 JulesTS ***** válasza:
9 évig bogaraztam (189cm, 82kg). Kényelmesen el lehet benne férni, csak az ajtó és az utas van közel, na meg a gyári kormány rendszeresen kidörzsölte a combomon a nadrágom. Na meg a hátsó ülésen nem sok hely maradt mögöttem...
2018. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Na akkor szerencsére nem lesz gond.
2018. aug. 17. 14:25
 5/5 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek segít: Végre sikerült megszereznem egy Bogarat. Egyáltalán nem kicsi a hely, elől nagyon kényelmes, a fejem fölött még így is van 10 centi. A pedálok először nagyon közelinek tűntek, de inkább csak furcsa volt, mivel alulról jönnek. A kormány és a szélvédő szintúgy furcsa volt, hogy közel vannak. Pár alkalom után fel se tűnt egyik se. Hátul már igen necces a lábtér miatt, de ott is kibírható 180 centi alatt.


Szóval aki a magassága miatt elbizonytalanodik, az ne tegye, mert bővel el lehet benne férni.

2022. jan. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!