Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis pesti lakásban (33m2) jó...

Kis pesti lakásban (33m2) jó elvan egy macska, vagy az kicsi hely neki?

Figyelt kérdés

Sose volt macskám, nem tudom mennyi a mozgásigénye.

Szóba jöhet, hogy ott tartok egy kis macskát?



2018. jún. 18. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hely neki rohangálni akkor elég. Sétáltatni is lehet egyébként ha kicsi korában megszokja a hámot és kijárást. Amúgy a macska legtöbbször alszik napközbe, ahhoz nem kell nagy lakás.
2018. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Símán ellesz ha játszol vele eleget és kifárasztod,és ha kicsi korától ott van megszokja.
2018. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán megvannak, nekem 2 van, elszórakoztatják egymást, míg melózom.

Ha reggel kiteszed nekik a kaját és a tiszta almot, akkor(csúnya, de igaz) észre sem veszik, hogy nem vagy otthon.

2018. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnak pl nem elég. :( de én megállapodtam a szomszédokkal, és kiengedem a közös kertbe. Ez törvényileg nem lenne evidens, de ők megengedték, mivel kis létszámú a lakó közösség. Így esténként kiengedem kicsit rohangálni, aztán jön vissza aludni.
2018. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 30m2es a szobám!😂
2018. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Menő vagy , de az apádé. 😁😁
2018. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Elég lehet, de azért ugrándoznak, zajonganak, néha kicsit idegesitő, akármennyire is szereted Öket...

És persze le lehet Őket erről nevelni, de ilyen kis helyen nem nagyon várható el más viselkedés.

Tapasztalatból beszélek.


De egyébként a tapasztalt macskák inkább bent élnének egésznap, mint kint egésznap.

Kinti-benti macska ismerősöm ha tehetné ki sem menne, csak szerencsétlennek a gazdája mindig kiteszi egy idő után... De olyankor mindig azt lesi, hogy mikor mehet vissza.

2018. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 28 nm-re fogadtunk be cicát, most 35 nm az új otthonunk, de úgyis a szoba az ő birodalma.

Sokat kell vele játszani, lemozgatni, ha kimarad, akkor nagyon be tud pörögni, megkattan és őrülten rohangál.

De egyébként nem kicsi neki a lakás.

2018. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól elvan ekkora területen, néha nekiáll fel-alá rohangálni, de sokat alszik is. Nem tett kárt.
2018. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!