Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes elkezdeni...

Mikor érdemes elkezdeni motorra a jogsit, és az egész meddig tart (első órától a jogsi megkapásáig)?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kategória? Egyébként nagyon változó, nincs ilyen szent írás sok mindentől függ. Még ha jó érzéked és tehetséged is van hozzá és elsőre megy minden akkor is meglehet, hogy heteket kell várnod mire vizsga időpontokat kapsz.
2018. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
125ccm, de még egy kérdés hogy télen is vizsgáztatnak?
2018. aug. 16. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:

27 órának kell lemennie, ha veszel plusz órát akkor még ugyebár tovább tart, pontosan nem lehet megmondani.

Van aki már nem bír várni és 21 évesen neki áll valamelyik korlátozottnak, és utána az A-nak, én lecsúsztam a 21 éves korhatárról, akkor emelték 24-re, inkább kivártam addig gyűjtöttem mindenre hogy ne legyen akadály a pénz, persze nekem rögtön nagy motorom lett, előtte robogó volt a családban azt használtuk ketten is.

2018. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, télen nem vezetnek az emberek motort?
2018. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősőm azt mondta hogy télen nem vizsgáztatnak
2018. aug. 17. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Valóban nincs oktatás, vizsgáztatás késő ősztől tavaszig.

Az egy dolog, hogy saját döntésre, felelősségre télen is motorozik valaki, de az is érthető, hogy az oktatók nem vállalják a felelősséget a téli motorozás plusz veszélyeiért.

Nincs mindig, hó, hagy köd, sár, de kiszámíthatatlanan az időjárás, és a hidegben motorozás egészségügyi kérdéseket is felvet - ezt a NKH, az iskolák, nem vállalják

2018. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!