Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne, hogy kinek milyen...

Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van a LED-es hátsó lámpákról. Érdemes e lecserélni a gyárit, vagy egy fillért nem ér az egész? Én most ezen a kettőn filózok, mert csinosítani akarom a kocsit.

Figyelt kérdés

( utóbbit sajnos nem tudják nekem szállítani valami oknál fogva, külföldi oldalakról meg nem igazán szoktam vásárolni ).

Golf 4 Variant-om van!


Www.Dectane.hu/Hatso-Lampak/VW-Hatso-Lampa/GOLF-4/RV31LLRC-VW-Bora-Variant-+-Golf-4-Variant-Led-Technik-Hatso-Lampa. Html


vagy


www.racing-autoalkatresz.hu/racing-autoalkatresz/eshop/14-1-HATSO-LAMPAK/1328-3-Golf4/5/11338-Vw-Golf-4-FK-Ledes-Tuning-Hatso-Lampa/related#anch1


Esetleg ha valaki tud jobbat az se gond, max elgondolkozok rajta.


2012. júl. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én egy honda MTX motorba tettem hátulra áram spórolás céljából ledes lámpát. Jó az, csak sok led kell... egyetlen egy led szart se ér. Nekem egy panel van amin 4 nagy (pirahna, 4 lábas led), és 4 hagyományos víztiszta 5 mm-es led világít, ez a hejzetjelző, és 6 db nagy led kapcsol fel fékezéskor. több is elfért volna, de lusta voltam szenvedni velük... ezt egy ikarus busz index búrája alatt képzeld el (ugyan az a müanyag, csak pirosban) és tökéletes, lehet látni, hogy ottvagyok, bár a haverok cseszegetnek, hogy bicikli lámpa... viszont a generátor igy el tudja látni az első lámpám elég árammal, ezelőtt egy fékezéskor majdnem kialudt, ugy leterhelte, szóval ilyen szempontból előnyös, meg jobban néz ki, ha igényesen van megcsinálva.
2012. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól láthatóság szempontjából tényleg nagyon jó ötlet, és az áram takarékoskodás sem utolsó szempont, hogy a generátornak ne keljen olyan sokat vissza tölteni, DE én tegnap este mentem kocsival a városban és előttem volt egy új típusú Audi. Nagyon szép volt meg minden, de amikor a féklámpája égett akkor azt hittem h kisül a retinám, brutálisan vakított. A helyzet jelzője se volt gyenge... de a féklámpa az nagyon durva volt. Szóval jó dolog ez a LED csak azért módjával bánjon vele az ember :)
2012. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!