Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karcos szélvédőt lehet javítani?

Karcos szélvédőt lehet javítani?

Figyelt kérdés
Az évek alatt az autómon össze karcolódott enyhén a szélvédő. Éjszaka töri a fényt és zavaró. Lehet ez cserén kívül valahogy orvosolni? Van rá megoldás?
2018. aug. 16. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, polirozhato. Csak az a kerdes, mennyivel kerul igy tobbe egy teljes cserenel.
2018. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen ecetes ronggyal "políroztuk" a szélvédőket, vagy fogkrémmel. Valamilyen szinten hatásos volt, de a mai üvegek nem tudom hogy milyen anyagból vannak, lehet ezeknél már nem annyira működik.
2018. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod polirozni. Vagyis fizikailag lehet de lencset csinalsz belole mert egyenletesen lehetetlen ekkora feluletet ergo nehol nagyit nehol kicsinyit eleg balesetveszelyes, pont ezert nem vallaljak jo helyen.
2018. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van rajta néhény hajszálkarc. Nem olyan mértékű, hogy zavarjon vezetés közben, inkább csak esztétikai hiba. Körüljártam én is már a témát, hatékony megoldást nem találtam rá. Maradna a csere. De mivel nekem gyárilag hővisszaverő bevonatos, szenzoros a szélvédőm, az új 100+eFt-ba kerülne. Így inkább megtanulok ezzel együtt élni. Bármikor jöhet egy kavics és akkor úgyis cserés lesz.
2018. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!