Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van mobil klíma?

Van mobil klíma?

Figyelt kérdés
Nincs az autómba klíma, de láttam a neten valami kis doboz szerű akármit 'Mobil klíma' néven és egy autóban volt a váltó előtt ilyen létezik? És ha igen hasznos lehet?

2018. aug. 17. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet utólagosan beszerelhető klímát venni több autóhoz is. De én még mobil kivitelben nem láttam, hanem csak ugyanolyan elven működőt mint amik eredetileg vannak az autókban, és azok nem igazán mozgathatóak. Olyat tudok elképzelni, hogy például hideg vizet vagy jeget kell beleönteni és azon keresztül keringeti egy kis ventilátor a levegőt. Ha tényleg ilyen lehet az általad látott is, akkor az pár fokot tud hűteni a levegőn, de sok értelme nincs mert fél óra után felmelegszik benne víz és nem ér semmit. Nincs esetleg valami link arról amit láttál?
2018. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted az a doboz mit fo csinalni a kocsiban esetleg elnyelt hövel; Az előttem szóló jól mondta a jeges dolgot. a Az ijen jellegü mobil egy hatalmas atveres ill. illúzió.
2018. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!