Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek majd?

Milyen motort vegyek majd?

Figyelt kérdés

Jövőre rá akarok hajtani a B1-es jogosítványra.

És ez mellett benne van, hogy nekem minden álmom a motorozás..

De azt nem tudom, hogy milyen motor lenne ideális első motornak majd.


166cm vagyok 55 kg. 16/L


Mostanában túl sokat gondolkodok ezen és nem hagy nyugodni ez..

Endurókat néztem mivel, terepre szívesen mennék néha. És ritkán ha bemennék vele a szomszéd kisebb városba.(kis faluban lakok)

Tehát gyorsasági motorhoz nem húz a szívem.

Inkább azokhoz amelyikkel lehet menni terepre is.


(Bocsánat a kusza fogalmazásért, csak összeszedtem a gondolatokat hamar)



2018. aug. 18. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha van pénzed, akkor egy KTM Duke
2018. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a keret?

Melyik tetszik jobban 2t vagy 4t? 4t ugye évente egyszer olaj + szűrő csere és jóesetben kimegy a világból 2t azért már szervíz igényesebb, de ha szeretsz szerelni akkor nem probléma! Bár nekem a1 motorom yzf r125 volt ugye az sportmotor és 4t azzal volt probléma nem úgy mint a társaival, de össze se lehet hasonlítani a többi 125 el! Ilyen motorokat nem nagyon tudok mondani mert nekem nem volt ugye nem ezt a tábort erősítem így nem is ismerem őket, de mindenképp első legyen a ruci meg a sisak ne azt aprózd el mert én már többször is estem és van külömbség az olcsó és a minőségi között tavaly amikor kicsúsztam a gixerrel a gerincprotektornak köszönhetem, hogy nem tolószékben vagyok mert a szalagkorlát nem kímélte volna a csigojákat!

Amúgy használtautón tudsz nézelődni letudod szűkíteni az elképzelésed szerint és akkor van sok motor, ha meg nem tudsz dönteni akkor is több esélyel kapsz itt jó választ, ha adott motorról teszed fel a kérdést!

2018. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen a keret..

300k felett nem feltétlenül jönne össze. Szóval így szerintem a KTM kilőve

Használtautókon sokat nézegettem. Aprilia RX 50-et nézegettem

2018. aug. 18. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Most, hogy is van ez? Ezzel amit te szeretnél nem 125 ccm mocit vezethetsz, mert már most megcsinálhatnád az a1 et és akkor nem kell várnod köv.évig!

Szerintem me vegyél 50 est mert elég hamar kinövöd és egy 125 se vág földhöz, de ha egykét hónap után már magabiztosabb vagy akkor azért jól fog jönni!

2018. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért B1-es jogsit szeretnék mivel az fixen kell nekem majd kocsira.. és így tudok segíteni szülőknek, családnak stb.

Szívesebben leraknám az A1-est, de azt pl szüleim nem engedik.

2018. aug. 18. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan endurot, ami tetszik. Lehet, hogy ha alacsonyabbra szabatod az ülést, az már elég egy biztonságos megálláshoz. Ha nem, akkor rá kell szánni kicsit több pénzt és szerelőhöz elvinni, hogy engedjék le annyira a futóművet, hogy neked jó legyen. Szerintem csak a termeted miatt nem érdemes olyan motort venni, ami nem tetszik, nem szereted.
2018. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!