Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes? Škoda Fabia PDTDi?

Hengerfejes? Škoda Fabia PDTDi?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! Fél éve kiment a hengerfejpakolás az autómban. Škoda Fabia-m van, 1.9PDTDi motorral. Ki lett cserélve, hengerfej lesikolva, minden szép volt fél éven át. A minap, ledobta a hűtőcsövet a kis drága. Azt hittem, hogy csak a szorító meglazult, visszahelyeztem, hűtőfolyadék töltés és mehetünk is. Ha városban megyek vele, minden rendben van, egész nap mehetek gond nélkül. Ha kimegyek és 90-100-zal haladok, kemény lesz a hűtőcső és lejjebb megy a folyadék, kb. a minimumig. Ha kinyitom a kupakot a kiegyenlítőn, visszamegy a folyadék. Mi lehet a gond? Van egy gyanúm, hogy megint esetleg elment a hengerfejpakolás.

2018. aug. 18. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Off: ez a fránya pédé-tédéji hogy mindig csak a gond van vele, pedig ezek a legjobbakégenföldön.
2018. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Á, ez nálam nem pálya, haver... :D Nem vagyok TDi buzeráns :D
2018. aug. 18. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű letesztelni, amikor hideg a hűtővíz
2018. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést véletlenül elküldtem na szóval :Egyszerű letesztelni, amikor hideg a hűtővíz lecsavarod a kiegyenlitő tartály kupakját és járatod a motort míg el nem éri az üzemi hőmérsékletet, közben 2 dolgot figyelsz, a kiegyenlitő tartályban bugyborékol-e a víz ((
2018. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg azt hogy az olaj betöltő sapkát lecsavarva krémes-e ott valami
2018. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, holnap kipróbálom! Most érkeztem vele haza, ma már csak estére hülne le teljesen.
2018. szept. 3. 17:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Hengerfejpakolás volt a gond.
2018. okt. 13. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!