Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autonak milyen lenne...

Elso autonak milyen lenne alkalmas?

Figyelt kérdés
Most vizsgazom. Nem akarok dragat de viszont ilyen szuzuki kategoriat sem. Valahogy kozepkategoriasat
2018. aug. 18. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Mik az igényeid?


A Suzuki az egyik legmegbízhatóbb típus, nem tudom miért kell annyira lenézni.

2018. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

1es


Azért nézik le, mert aki nem 20 éves szetrohadt bréjemwében feszít, az gyík.

Kérdező: Keress egy négyesgófot. Egykilencwalkingdead. Olcsó is, köszépkategóriás is, meg szar is. Bár az utóbbi paraméter nem volt szempontod, de majd megszokod.

2018. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nezem le. Minden nap suzukiban ultem fel orat de a fel ora utan meg mozdulni sem tudtam akkora egy kenyelmetlen fos
2018. aug. 18. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 És akkor miért kell lenézni a 20 éves bmw ket? Elmondanád, hogy mi a problémád ezekkel az autókkal?
2018. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Határozd meg az igényeidet, listázd ki melyik típus tetszene, aztán határozd meg mekkora az összegkeret és akkor ami megmarad típus, azokból keresd meg azt ami még jó állapotú.

Minél olcsóbban akarsz jó állapotú kocsit venni annál több kompromisszumot kell kötnöd, akár a kényelem téren, akár a felszereltség terén.

2018. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# az elso ertelmes valasz. Koszonom
2018. aug. 18. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 120 kiló és 170 cm vagyok ( gombóc ) és nékem tökéletes a Swiftem hozzáteszem régi Swift tulaj vagyok, tegnap mentem vele viszonylag hosszú távot, és nem érezte meg semmim. Helyedbe vennék egy BMW e49-et az menő, meg kiadja a körforgalmat is meg lehet csapatósiba is vágni és spártai bástya. De ha nem vagy ilyen, akkor Ford Fiesta vagy Astra, de akkor arra számítsál, hogy nem lesz BMW kormányon készült facebook fotód, és az szerintem gáz, már ne is haragudjon a világ, de aki nem csinál ilyen képet az csak egy lúzer, mint én hosszú ú-val.
2018. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es.


Nincs bajom a bmw-vel, azonban a hazai bmw kultúra erősen megvetendő. Nem kétlem, hogy akad köztük rendes, igényes gazda, de sajnos nem ez a jellemző. Felhígult és lezüllött az e36, e39, e46 tulajok köre. Zárt szemekkel jár aki nem így látja. Az a néhány tulaj, akik szeretetből tartják az autót pedig tisztába vannak az előítéletekkel. Csak épp nekik nem ingük, így nem veszik magukra.


De hogy a kérdésnél maradjunk, szerinted egy kamasznak milyen álmai vannak? Biztos nem egy Toyota Aurisra vágyik.

Ki fog kötni egy ementálivá rohadt fostalicskánál, mert az olcsó és csillog.

2018. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6: Többen is értelmesen válaszoltak amúgy, de te még mindig nem tudtál semmi konkrétumot mondani.


Újra megkérdezem: mik az igényeid? Az nem igényleírás, hogy a Suzukiban nem fértél el... Bár gondolom akkor nagy kasznis autót szeretnél, mert ha Suzukiban nem férsz el kényelmesen, akkor más kisautókban sem fogsz?

2018. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 18:51


Te figyelj már... Pont az 1.9 tdit szidod ami a világból kimegy,mint az 1.6 szívó benzin? Attól,hogy nem szimpatikus nem sz@r. De felesleges belemenni. Ostoba vagy lehet a Volkswagent szidni de nem hiába tart ott ahol tart. :) Ülj vissza a Yarisidba,307esedbe. Ezek a neked valók! Ostoba. :)

2018. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!