Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A LOCTITE MR 5972 mennyire...

A LOCTITE MR 5972 mennyire alkalmas hengerfej tömítésére?

Figyelt kérdés
Elvittem a motoromat szerelőhöz mert kifújt a hengerfeje (végül is már nem fúj ki) de ahogy elnézem nem új tömítést rakott be hanem bekente szilikonnal...(feltételezésem szerint a fent említtet terméket használta)

2018. jún. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó? Mert a logika nem azt diktálja, hogy tömítés helyett pasztát használjon...
2018. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Motorról van szó egyébként egy suzuki dr 650.
2018. jún. 25. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elkerülte a figyelmemet. Az MR5972 teljesen jó hozzá, gondolom nem tudta beszerezni a megfelelő tömítést.
2018. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a gyors választ!
2018. jún. 25. 14:43
 5/5 McGyver válasza:

Ugyan ezt a típust használom én is a motoromhoz, pláne hogy a blokkfelek közé gyárilag nincs tömítés, viszont 30 év alatt már a felületek se a legjobbak.

Nagyon jó cucc, bizonyos mértékig a magas hőmérséklet javítja a hatásfokát.

A karburátoromhoz is ebből csináltam tömítést, mert max parafát lehet kapni, ami 2 hónap után nem tömít. Ezzel meg 2 éve megy, és porszáraz kívül a karbim... :D

2018. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!