Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megy a klíma de nincs kondenzv...

Megy a klíma de nincs kondenzvíz az autó alatt. Normális dolog ez? Most vettem az autót, nem tudom milyen elven működik, de eddig minden autóm alatt volt kondenzvíz, ha ment a klíma.

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Kell lennie valahol. Ha nincs akkor valahol megáll a kifolyó kondenzvíz vagy dugulás van. Esetleg 40+ fok meleg és akkor egyből elpárolog :D
2018. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bevallom sosem néztem, hogy az autóim alatt lesz-e tócsa, vagy nem. Ha hűt és nem folyik be valahol az utastérbe a kondenzvíz, én nem foglalkoznék vele.
2018. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

láttam már pár autót, de egyik alatt se volt soha tócsa

nem úgy kell folynia mint egy pataknak, hanem időnként csöpög picit ha jár

de ha frissen van beindítva, akkor még a klíma se hűt rendesen, mitől lenne víz??


ha hűt ne foglalkozz azzal, hogy van-e víz vagy nincs

2018. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesTS ***** válasza:
Van olyan is, hogy a kipufogora csopog a kondenz viz, vagy olyan helyre ahonnan elparolog. Azt figyeld, hogy az elso ulesek elotti szonyeg (meg alatta) hosszabb klimas ut utan szaraz marad-e. Ha nem vizesedik a labternel akkor ahogy mar elottem irtak, nincs gond...
2018. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!