Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munkába járós autónak milyen...

Munkába járós autónak milyen kocsit ajánlanátok, amivel az A-ból B-be probléma mentesen eljutok és egyben olcsó is meg megbízható is?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm. Régi autókba gondolkodok pl. Polski Fiat, Trabant, Skoda 105 vagy 120L, Lada vagy más egyéb.
2018. aug. 20. 14:54
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

Kis vicces vagy....megbizhato autot keresel majd felsorolod az összes szoci szemetet amik mar a kitalálásukkor is elavultak meg szarok voltak nem hogy igy 30-40evesen!

Egyaltalan mennyi penzes van erre a mutatvanyra?mert ezekből is van ugyan jo(bar nyilvan nem mimden napi hasznalaztra venne ép eszuű ember ilyet)de azok olyan arban vannak higy azert mar tenyleg lehet sokkal fiatalabbat meg valoban megbizhatot venni!

2018. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb általad felsorolt autóhoz nem lehet normális minőségű alkatrészeket kapni már. Azaz egyáltalán nem számítanak már üzembiztosnak. Régen sem voltak feltétlen azok, de újonnan azért éveken keresztül el lehetett velük közlekedni problémamentesen, most meg egyszerűen nem lehet úgy megcsinálni őket hogy jók legyenek, az utángyártott hulladék alkatrészek miatt. (Nekem Ladám van, a főfékhengert évente cseréltem sokáig, minden gyártót kipróbáltam, majd 4 éve meguntam, bontóból szereztem egy közel 30 éves példányt ami azóta is jól működik.)

Egy "régi" Swiftet tudnék ajánlani, ahhoz azért még lehet kapni normális alkatrészeket.

2018. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt tudom, hogy ha egy épkézláb 126-os kispolszkit tudsz szerezni, az ki ráfigyeléssel örök darab. ettől modernebb az ezres szwift, esetleg egy 800-as maruti.


na ez a három, ami megfelel a kívánalmaidnak.


tehát 126-os

800-as maruti

1000-es szwift.


ezek gond nélkül elvisznek A-ból B-be, olcsón, és megbízhatóan...feltéve, ha nem akarsz autópályán száguldozni.

2018. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Règi swift. Nekem seat cordobám van 99-es. Elég igénytelen, de azért kell vele foglalkozni, mint minden autóval. Többet eszik mint egy swift, de legalább nem guruló koporsó, meg nagyobb is :)
2018. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ladát ajánlom egy igénytelen kocsi nekem volt egy 2102 1200 kombim az a kocsi mindent kibírt sajnos 2013-ban a túlburjánzott rozsda miatt el kellett adnom...akkor egy bmw e34 525 tds-re cserèltem le azóta azt hajtom szintén ugyan az az igénytelen régimódi technika,ez se hagy sose cserben,de jelen tények szerint sajnos ennek is a rozsda lesz a veszte...
2018. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom azzal ijesztget valaki, hogy guruló koporsó a kisautó.


én szólok, hogy a bálna merci is az. Apám hiába volt vétlen, az alvó kamionos letarolta.

2018. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sajnálom ami apáddal történt, szörnyű dolog, részvétem.

Egy tankban is meg lehet halni, ha olyanok a körülmények.

Én arra értettem, ha mondjuk koccansz vagy nem akkora mértékűt karambolozol akkor na törjön totálkárosra az autó vagy ne adj isten komolyabban sérülsz. 80-al elütöttem egy kisebb méretű őzet még pár éve. Jöttünk hazafelé haverral munkából, főúton városon kívül. 50e forintból megúsztam a felújítást(persze mindent én csináltam és hozzáteszem semmi bajunk nem lett). Nos ez egy suzukiban.... hát nem merek belegondolni.

2018. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!