Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo s40 (1999) 1.9 td-ről...

Volvo s40 (1999) 1.9 td-ről mi a véleményetek? Szerintetek mennyire megbízható? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen autót, kíváncsi vagyok néhány szakértő véleményére, vagy tájékozottabb emberekre, akiknek van tapasztalatuk vagy akármi infó ami hasznos lehet, kb 300.000 km van benne(igazolva szervízkönyvel)

2015. dec. 17. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy majdnem "nagykorú" dízelnél bármikor beüthet valami több százezres javítási költség egyik napról a másikra minden előjel nélkül.

Tudom mit beszélek mert nekem is dízelem van és már ez sem fiatal.

Ha engem kérdezel, valami fiatalabbat vennék.

2015. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2015. dec. 17. 21:36
 3/5 JulesTS ***** válasza:
100%

A Mitsubishi Carismával egy alapra Hollandiában készült. A küszöb és a hátsó sárvédő ívek hajlamosak rozsdásodásra. Hátsó futóműben sok lengőkar van, vásárláskor biztos lesz köztük olyan amiben megadta magát a szilent, viszont olcsón lehet cserélni. A dízel motor és a váltó Renault gyártmány (mindenki döntse el magának, hogy ez előny vagy hátrány...).

Szerintem olcsóbb az ára, mint amennyit ér, ezért S40-eseket néztem magamnak is a 2 literes szoft turbós benzin motorral (de végül nem azt vettem).

2015. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2015. dec. 18. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A 90LE-s régiek jók voltak, a 105LE-seket felejtsd el, hibás konstrukció. A 116 LE-s PD-k már jók, de az csak 2001-től volt.
2016. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!