Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha XJ6N vagy Suzuki...

Yamaha XJ6N vagy Suzuki GSR600 mennyire ajánlott kezdő motorkerékpárnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem azt, hogy kezdő, hogy volt korábban egy Yamaha YZF-R125-öm sok évig, és arról váltanék nagyobbra. Illetve, ha esetleg jobb ötlet is van a fent említett típusnál, akár ár-érték, akár megbízhatóság szempontból, szívesen hallgatnám a javaslatokat. A szempontok: lehetőleg naked bike, sor4 hengerelrendezés és ne járjon magas fenntartási költségekkel.

2018. aug. 20. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Aktívan sosem robogóztam mert nem látom értelmét, amikor csináltam az A-t már akkor gyorsaságit akartam tehát meg is volt a kiszemelt típus, szintén 600-as csak gsxr.

Én megvettem annak ellenére is hogy más lebeszélt róla, mert a pénz pótolható, de az egészség nem, ugyanakkor pont az a fajta ember vagyok aki makacs és szeret magától tanulni, így volt ez a motorozással is.


Amiket te néztél azok 100 lóerősek, az enyém 125, nyomatékos, erős, de kellett 3 nyár mire eljutottam oda hogy magabiztosan vezetek, és nem csak városban gurulgatok vele.


Arra felhívom a figyelmed hogy ha komolyan érdekel, a gsr600 olyan szempontból jobb választás lenne, hogy már a tervezéskor a gsxr lengővilláját kapta, ellenben a Yamaha olcsó hatást keltő szögvas villát alkalmaz, még manapság is.

Különösebb gond nincs vele, a sportmotor fórumon a gsr600 fórumban még utánanéznék a véleményeknek de ettől függetlenül én is ezt venném naked kategórián belül.

2018. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!