Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Youtubeon vannak fent fényezés...

Youtubeon vannak fent fényezés elkészitésével kapcsolatos videók. Szerintetek érdemes lenne kezdőként nekiveselkedni egy teremgarázsban lévő autó fényezésének?

Figyelt kérdés

a tetőt annyira kiszívta a nap, hogy ennél rosszabbul már nem nézhet ki. Gondoltam ezen gyakorlok egy kicsit, (egyébként a többi helyen a fényezés jó)

Youtubeon lépésről lépésre pontosan elmondják és bemutatják hogykell megcsinálni,

Kérdés az is, hogy a fényezési munkát mennyire könnyu elrontani (ha a csiszolás jó)?


2018. aug. 20. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a bontóba, veszel egy motorháztetőt vagy bármit, ami olcsóbb és hasonlít a tiédhez, azon gyakorolsz.

Ha úgy érzed, hogy megy, akkor mehet élesben.

2018. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólóhoz, ha érdekel a dolog, vágj bele nyugodtan de előtte gyakorolj valamin nem muszáj motorháztető , kertikapu is jó akár esetleg egy postaláda . Csak figyelj hogy minél pormentesebb legyen a környezet meg persze amit mondanak ezek az oktató videók mint pl védőruha zsirtalanitás csiszolás maszkolás , mindent tessék komolyan venni . Sok sikert
2018. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok biztos benne hogy ez egy jó ötlet. Az autófényező egy komoly szakma, amit iskolában évekig tanítanak, lehet hogy három YouTube video megtekintése kevés lesz ehhez. Szerintem több kárt csinálsz majd mint hasznot, ami nem is lenne baj ha csak a saját autódat tennéd végleg tönkre, mert ahhoz jogod van. De a teremgarázs és a szomszéd autók összefújkálásának úgy érzem nem fog örülni a lakóközösség. Vagy az egész teremgarázst alul-felül, és minden szomszédos autót ki akarod maszkolni?
2018. aug. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!