Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsi lenne vizsgázni...

Melyik kocsi lenne vizsgázni szerintetek a legjobb?

Figyelt kérdés
Suzuki sx4 1.5, skoda octavia kombi 1.6 vagy chevrolet aveo 1.4?

2018. aug. 23. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Aveo a legrövidebb, tehát azzal a legkönnyebb parkolni.


A dízeleseket könnyebb vezetni, de ezek mind benzinesek, szóval ez mindegy neked.

2018. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiken vezetni tanultál
2018. aug. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
SX4-nek szerintem elég furcsa a formája, én valami klasszikusabb autó félében tanulnék/vizsgáznék. Aveo nagyon kicsi, könnyű vezetni, de én ezek közül az Octavia kombit választanám. Nehezebb megtanulni vele navigálni, de előnyödre fog válni.
2018. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nehezebb megtanulni vele navigálni, de előnyödre fog válni."


Van benne valami. De én azt vallom, hogy úgysem a tanfolyamon tanul meg vezetni az ember.

A vizsgán a lehető leghamarabb (legkönnyebben) át kell vergődni, aztán a saját tempódban tanulhatsz tovább.

2018. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekunk sx4 van 1.6os azon vezettem világéletemben, viszont kombi octáviával is mentem, nem nehéz. Csak ugye az octavias ismerős nála hamar letudnék vizsgázni és igazából csak emiatt mennék hozzá
2018. aug. 23. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az octáviás ismerős, akkor szerintem egyértelmű.


Előzőnek: Ebben igazad van, viszont valakinek kell a "kényszerítés" hogy megtanuljon egy nagyobb autón, mert lehet félni fog a jogsi megszerzése után nagyobbat vezetni. Ami okozhat kellemetlenségeket.

2018. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!