Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Már csak az elsősegély...

Üdv! Már csak az elsősegély vizsga hiányzik, hogy megszerezzem a B kategóriás jogosítványt. A kérdésem, ha sikerül, azonnal lehet menni igényelni a jogsit az okmányirodába, vagy várni kell még?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 09:48
 1/4 anonim válasza:

Nekem azt mondták, hogy kell igénylenem egy ilyen igazolást és azzal tudok menni az okmányirodába.

Elmentem megigényletem és kaptam egy feclit amire rá volt írva pár valami számsor.

Bementem az okmányirodába és igazából a gépről is ki tudták volna olvasni. Szóval nemtudom mennyi jelentősége volt ennek, de ha biztosra akarsz menni menj és kér egy ilyen papírdarabot. Amúgy nem kell várni semmire, akár másnap is elintézheted.

2018. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az okmányirodába kb. 1 hét után beérkezik az infó,hogy levizsgáztál. Amint megvan az elsősegély(ami több lesz,mint 1 hét),levizsgáztál,odaadják a a vizsga helyszínén vizsgakártyádat,és mehetsz is az okmányirodába.
2018. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is utolsó volt az elsősegély, ott kaptam egy papírt a sikeres vizsgáról és még aznap elkezdtem intézni a jogsit. 2 hétre rá a kezemben volt.
2018. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A forgalminak van 3 nap átfutási ideje, ha az eü megvan, nekem 3 nap volt mellesleg, akkor rohanhatsz az okmányirodàba, mert arról igazolàst a vizsga végén rögtön kapsz.
2019. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!