Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Yamaha Aeroxom de...

Van egy Yamaha Aeroxom de mikor megvettem is gyenge volt. De már muszály voltam szétszedni mert annyira csapágy hangja volt. Bíztam benne hogy utana jobb lessz de nem lett. Mi lehet a hiba még? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kicseréltem a csapágyakat a főtengelyt a simeringeker. Raktam rá egy Naraku 70 es hengert és 70 es hengerfejet már 19 es karbi volt rajta 74 es fúvoka most és gyári sport dob. De annyira nem megy hogy kell neki majd 1km er hogy elérje a 60 at de van amikor még anyit se megy. Már nem tudok mire gondolni. És kézzel könnyen átforgatom a lendkereket annyi kompresszió van benne csak az normális? A szíj gyárilag 16,5mm nekem 15,4mm a görgők gyáriak vannak benne és nem rég lettek cserélve. Mi lehet a gond még?

2018. aug. 24. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem supermotom van és mi ki martuk a fojtást a rezóban és olyan lett mint egy rakéta pedig csak 50-es.
2018. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!