Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás hitelre?

Autóvásárlás hitelre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Hitelre szeretnék autót vásárolni autókereskedésből.

1-1,5 millió körül mozog az ára azoknak az autóknak amilyet venni akarok de nekem csak 600 ezrem van autóvásárlásra.

Ezért szeretném hitelre megvenni.

Havi 25ezer lenne a törlesztő.És 5 évig kellene fizetnem.Érdeklődnék hogy mennyire jó ötlet ebbe bele vágni és nagyjaból mennyit fizetnék vissza az 5 év alatt.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 26. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj de ha te ezt nem tudos kiszamloni akkor jobb ha nem veszel fel hitelt...
2018. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondolom emelni fognak ezen a törlesztő részleten..

És az 5 év minden hónapjában nem 25 ezret kell majd fizetnem :)

2018. aug. 26. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
1.5 millió forintos autó hitelre? Világ legnagyobb baromsága
2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hitelfeltételek nem "gondolom, nem gondolom" módszerrel vannak. Te nézted ki a hitelt, olvasd el az apró betűt. Vannak fix THM-es, törlesztős hitelek bőven. Mondjuk eleve kérdés, hogyan tudod mennyi a törlesztő, ha az összeg sem fix...

Én azt mondom, hogy a mai pénzügyi állapotok mellett olyan olcsók a hitelek, hogy nem éri meg kuporgatni otthon a pénzt. Autó esetében 25-30% hitelt simán fel lehet venni. Így ha beüt a krach, gazdasági totálkárra töröd, akkor is kapsz a roncsért annyit, hogy nagyjából nullára kijöjj.

Nézegess személyi kölcsönöket, jobbak a feltételek, mint egy autóhitelnél

2018. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Én is hitelre vettem autót (mindenki lehülyézett), de az új volt. 5 éves fix kamatos hitellel 52000 forint volt a törlesztő egy 4.3 milliós autóra. Nekem megérte, kb. 300.000 volt a kamat ami semmi a kedvezményhez képest amit kaptam (nem, nem a mindenki által elérhető kedvezmény volt hanem sokkal több).

Használtnál félnék felvenni hitelt.

2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
5-os olyan nincs hogy sokkal tobb kedvezmenyt kapsz mint a mindenki altal elerheto. Ha ezt mondtak neked akkor hazudtak.
2018. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha van 300 nettó saját ingatlan, akkor vedd meg ha nincs eszedbe ne jusson. Szerintem amugy autót hitelre venni nem okos dolog
2018. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5ös


De az új autó a kérdező pedig használtat akar, arra már nem is akarok ki térni hogy lesz vagy 15 éves, kétes előélettel és a bánat tudja, hogy mi mindent kell majs rajta megcsinálni.

2018. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!