Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót helyben a...

Pklaci4 kérdése:

Vettem egy autót helyben a faluba de ideiglenesen kivan vonatva hogy tudnám haza hozni?

Figyelt kérdés
ha tolom az autót álló motorral vagy vontattatom valakivel, akkor büntethet a rendőr ? nem szeretnék 5 ezreket fizetni azért hogy pár utcával átvigyék a kocsit. ötlet ? :D

#jogszabály #ideiglenesen kivont autó mozgatása #sajtos tejfölös lángos
2018. aug. 28. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs rajta rendszám, akkor csak egy guruló doboznak minősül.


Majd jönnek, akik értenek hozzá, és megmondják a tutit.


Én simán hazahuzatnám.Pláne, ha traktorral húzatod, akkor még száguldozni sem lehet.


Próba, szerencse. Valamilyen jogsi legyen nálad.

2018. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Visszahelyezed a forgalomba, kötsz rá biztosítást, stb. Vagy tréler.


Mondjuk ilyen rövid távra én is simán vállalnám a kockázatot és elhoznám lábon vagy húzva.


A rendőr büntethet, mivel ha tolod vagy vontatod, akkor is járművezetőnek számítasz.

Ez nem olyan, mint a bicikli, hogy tolva gyalogos vagy.

2018. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
64%
Az adásvételi megírásával a forgalomból ideiglenesen kivont gepjarmu automatikusan visszahelyezodik a forgalomba,kivéve ha az új tulaj erről maskepp nem rendelkezik!Ugyhogy kossed meg ra a biztositast megbirassad at meg minden mert ketyeg az óra
2018. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár utcáról?

Sötétbe vidd haza...

2018. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem, ha minden le van papírozva, mi a para? Gondolom visszahelyezteted a forgalomba. Addig kibírja a mostani helyén.
2018. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
közbe haza csempésztem :D csak már jo 2-3 hete megvettem és már útba volt nekik az udvarban és csak fizunál tudom elkezdeni forgalomba hozni
2018. aug. 31. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!
2018. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!